Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

NEREYE GİDERSİNİZ...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

haklısın imkansız diye bişi yok ama gerçekten zor?inşallah bi gün o da olur ama bugüne dönmek gerekirse pek seçme şansımız yok!!
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Dünya malı boş diyosun ama çalışmadan da olmuyo bizim gibi bazı sorulukların olsaydı böyle konuşmazdın. yinede fırsatını bulunca gezelim bari seni kıralım.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

hayata geciremesekte bişeyler düşünüyoruz en azından yapacak kuweti sağlayana kadar daha yeni fikirler yeni çözümler oluşturup kuweti hissettiğimiz,topladığımız anda hayata geciririz,yapılamayacak sey yok,daha önümüzde tonlarca zaman var..
.Düşle...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

kumralada ( önümüzde tonlarca zaman var ) demişin ama ne zaman öleceğimiz belli değil zamanımızı boşa geçirmeyelim ,yapacağımız şeyi zamanında yapalım yani bügünün işini yarına bırakmayalım.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

elimizden geleni yapmaya calışıyoruz tabi ama,işte bizim milletimizde huydur hersey hep son güne bırakılır ya bizde sanırım ondan yeterince nasibimizi almış durumdayız :)
tek cabam rüzgar nereden eserse o yöne savrulanlardan olmamak...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

konuşulan konunun altında sırıtr belki ama,ben başlıktaki soruyu cevaplamak istedim suan...
coğu insanın içinde barındırdğı kahramanları hayal ürünü şiiirdeki -gideceğim buralardan habersizce,yanımda sadece ben ve ben olacağım,kendimden habersiz..,dizelerinden sadece biri...
-gidiyorum,kimseye haber vermeden,uzak bir yere .içimde çlkalanan calıntı melodinin olduğu yere,belki onu bulmak yada belki daha onlarcasını calmak ,sonrada yakalanmak için,ardımda bi telefon bile bırakmadan,habersizce öylece hep yaptığım ve yadırgandığım seye tam önüme,gidebildiğim kadar inatla ileriye,kimsenin bulamayacağı yere kadar gidiyorum...--
ve şiir coğu zaman,-yada böyle olmasını istiyorum- -..olduğuna inanmakla güzelleşir hayat..-sözlerinden biriyle biter.ve üç nokta
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar bu mesajları okuduktan sonra benim ne kadar da şanslı olduğumun farkına vardın bir şeyi istediğim zaman elde derim ama şımarık zengin çocukları gibi değil çalışıp çabalayıp emek harcayarak neyse konuya geleyim bu gune kadar gitmek istediğim yere gittim gezmek istediğim yere gittim türkiyenin bir ucundan tutun egeden tutun marmaraya marmaradan iç anadoluya iç anadoludan karadenize karadenizden doğu anadoluya oradan güneydoğu vs vs yani yaşımın o darda fazla olmamasına rağmen bir çok yer gezdim bir çok yer gördüm şimdi ise sizlerin bu sözlerini duyunca şöyle dedim iyiki yapmışım belkide ilerleyen zamanlarda hiç yapamayacağım yaşama şansım varken yaşamak ne mutlu kendi adıma ne mutlu sizlerin adına ise üzgün olduğumu belirtir [/b]"İNŞALLAH SİZLERDE" diyorum
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

bır tur operatorunde calısan olarak bu yzın trendı mykonos turu ...ben gıttım ..ınanılmaz bır yer hayatın durdurdugu huzur ve cılgınlıgın ıc ıce oldugu bır yer ...bence bu heyacanı ve bu guzellıgı kacırmayın ....
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

olduğum yerde iyiyim ben :)
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

alanya dermişim :D
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

AYVALIK AYVALIK AYVALIK
burcudalp

Mesaj gönderen burcudalp »

Çok güzel bi tail geçirdim ama yeniden karahisar da olmak isterdim :( :( :(