Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

NEREYE GİDERSİNİZ...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Bozcaada'ya...............................
é.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

yaşadığım olumsuzlukları unutabileceğim,artık huzurlu olabileceğim bi yerlere.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ya adalar ok de ama artık adalar eskısı gıbı degıl ...cok kırlettıler ....denıze bıle artık her yerde gırılmıyor ....nerde o eskı kınalı nerde eskı sedef nerde eskı buyuk ada .....keske o gunlere gerı donsek bende adalarda tatıl yapabılsem ....sımdı ıse tatıl ıcın yurtdısını secıyorum ....sıze son haberler suanda dunya malta yada santorını yı secıyor ...valla malta ne alaka anlamadım ama bız cok adam gonderıyoruz ....
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

SaLHaNe'ye..... :cry: :cry: :cry:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Lodos'a................. :cry:
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

arkadaslar bu antalyanın halı ne boyle rus ısgal kuvvetlerı gıbı ..heryerde ruslar var ...

bı ıs ıcın antalyaya geldım aman gelmez olaydım bu kemer - belek ne olmus nereye baksam rus ...bı ıngılız hemserımle sohbet edıyodum adam ne dert yandı bana yaaa...bıdaha turkıye mı tobe dedı ..cok uzuldum ...gercekten bu kadar kotu olamaz herhalde dımı ...neyse bugun onerecegım yer tunus sousse ..harıka bı yer ...mısırdan sonra ozellıkle cok yogun olarak taleb gelıyor ....ınanılmaz egzotık bı yer ...bayrama daha var ama rezervasyon patlaması var ......oranın kulturu ve halkın yaklasımı cok ıyı ....bu bayram TUNUS gercekten patlayacak .....
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

küçük bir karadeniz kasabası olabilir mesela...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

ooo ben gittimde döndüm bile Bodrum'dan,aslında hiç gitmemiş olmayı tercih ederdim çok sıkıldım...her sene iş gibi aynı yere gidilince baya sıkıcı oluyo tabi,ama hiç görmemiş olanlara tavsiye ederim oralarını...Bodrum'un rüzgar güllerinin seslerini duymadan ölmeyin derim ben :)
acımasız

Mesaj gönderen acımasız »

Artvin de dagların ve kırların içinde sakin ve doga il e başbaşa bi tatil hiç fena olmaz :)
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

izmir çeşmeye gitmek iserdim bir de ölü deniz e gitmek iserdim ama tatil bitti ve ben sadece 1 günlüğüne erdeğe gittim uzgun:
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

BAYRAMDA TATILE GITMEK ISTEYENLER HAZIR OLUN ...BU BAYRAM TREND KUBA TURLARI .....HABERINIZ OLSUN
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Kuba'nın da suyu çıkacak anlaşıldı :)
é.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

AMAN ELIF SUS ..KIMSE DUYMASIN .....ONCE BIZ BI GIDELIM ...SONRA NE OLURSA OLSUN .... :lol: :lol: :lol:
callahan

Mesaj gönderen callahan »

fidel amcaya bayram ziyareti....gusel trend valaa....
vala imkanim olsaydi sumela manastirindan girip iskandinavyadan cikardim ama ehhh bir yere kadr uc kurusumuz varr nereye harcayacagimiz belli degil..bir turk insanin da cebine para hic yakismiyor yahu....
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Kafamı dinleyeyim yeter yer okadar önemli değil.........