Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ogün Sanlısoy

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
maNga

Mesaj gönderen maNga »

süper bi adam yanlız yeni albüm cıkartcakmı bilen varmı acaba bilen varsa lütfen yazsın
coolrap

Mesaj gönderen coolrap »

flylover sonuna kadar destekliyorum
maNga

Mesaj gönderen maNga »

flylover yazdı:bence vasatın çooooooooook altında bir rockçı sözler olmasa müzikler şöyle böyle ama sırf müzikle de bu iş olmazki kardeşim belki ilerideki albümlerinde toparlar ! kaset yaptıracak enayi bir firma bulursa tabii

ya abi adam süper bence böle acımasız bagnaz acıklamalar yapmayın emege saygı duyun biraz saygı sinirli:
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

kesinlikle süper sözler süper müzik
düşmez kalkmaz mükemmel
yar olmadın da öyle
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ogün sanlısoy'un dinlemekten zevk aldığım şarkıları arasında ilki 'saydım',ikincisi ise 'yar olmadın'..
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

ben en çok' bak sana dedim bunudamı duymadın' diye bi şarkısı var tabi şarkının adı bu diğil ben bu kısmını çok seviyorum.hani birine sinirlenirsin arkasından bişiler söylersin ya bence bu çok uygun :lol:
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

doğru herkes bilio ama yorum yapsaydın iyi olurdu ya :) :)
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ewt bende o şarkıyı biraz seviyorum birileri beni sinirlendirince sölüyorum.
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

ogun sanlisoy basarili bir cikis yapti zaten pentagram grubundaykende cok basariliydi. sarkilari ve ses tonu cok guzel.
pimp

Mesaj gönderen pimp »

:evil: şarkıları bence muhteşem yetersiz de değil anlayabilmek için derin dilemek gerekiyo hatta mükemmel :evil: :twisted: :twisted:
commander

Mesaj gönderen commander »

ogün sanlısoy ii sanatcıdır pentagramda iken daha iiydi ayrılınca daha ii bişiler yapabilecegini sandı herhalde :roll: ama cok güzel sarkıları war 2. albümünde düşmez kalkmaz harika bir sarkı diyebilirim
aze

Mesaj gönderen aze »

Ogün Sanlısoy'un yeni albümü (yani 3.) şubat sonunda piyasada olacakmış..İlk albümü Korkma ise yalan olmuş galiba...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

pek hoşlanmam

Mesaj gönderen hazan »

sadece saydım şarkısı geri kalanı boş gibi. benim fikrim nihayetinde
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Ogün Sanlısoy'un albümlerindeki parçalrdan dinlediklerim hep güzeldi lakin elime bir fotoğrafı geçti 'Pentagram'da söylediği dönemden, hatta fotoğrafta Demir Demirkan'da var ama Ogün çok komik çıkmış yani internetten bulursam yüklemeye çalışayım ki herkes görsün eylensin :D
BEGG

Mesaj gönderen BEGG »

bence muziği kaliteli sarkı sözleri sacma görunsede anlam cıkarılabilecek cinsten fiziki olarakta karizmatik oldugunu söyleyebilirim ayrıca artist bi tip deil samimi buluyorum bende özledim çok ii oldu bence.ogun bence ii bi yerleri hak edio...