Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

okullar açılıyo

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

lsaol serseri birde sey sormustum liselerde hanki bolumler var
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

:) olaya bak.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Türkce Matematik (Eşit Ağırlık ) Fen Bilimleri (sayısal ) Sosyal Bilimler (Sözel ) birde yabancı dil ağırlıklı okullarda yapancı dil bölümleri var içeri ise okulun hangi dile ağırlık verdiğine bağlı
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Abi olay ne ben ortada olay falan göremiyorum nereye bakayım :twisted: :twisted:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

gel aşağıya göstereyim sana olayı.!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:shock: ...... :arrow:

:roll:
buralarsoguk

bende olayi anlamadim neise bizde de bu bolumler var bitanede baska bolum var okuyorlar iste bedene gore sonra doktor olurlarya onlardan da var ben daha bu sene sectim matematik sectim ama dogru bir secim bilmiyorum bolumlerin hic birini sevmiyordum
serseri

Mesaj gönderen serseri »

en güzel bölüm kaldırım mühendisliği sen o bölümü neden seçmedin çok güzel bir bölüm orası
buralarsoguk

o bolumun ne oldugunu bilmiyorum ben henuz liseyim matematik okuyacagim sonra oss de sinav verecegim ve oradan bolum sececegim ve o zaman bu bolumude belki sectim ama ne oldugunu bilmiyorum cocukken fare doktoru olmak isterdim s :lol: onra deniz ogrusu bir zamanlarda copcu cun birileri yanlisdan paralarini cop yarine disari koyar ben goturub zenginlenirim diye :lol: insan ne kadar degisiyor
serseri

Mesaj gönderen serseri »

o bölüm çok güzeldir o bölümü bitirince sadece kaldırım sayıyorsun :) ya bu zamanda okumak para etmiyor ya çok yükse yerleri kazanacaksın yada paran olacak çok insan tanıyorum 4 yıllık fakülte bittiripte halen kavlarde kaelerde süğrünüyorlar bunların bitirdiği bölümede bende kaldırım mühendisliği diyorum yani boşuna okuyanların bölümü
buralarsoguk

ne soyleyim sana serseri bende hanki bolumdur dedim tanrim bunu seceyim dedim :lol: sen acaba ruha donmussun ismin kullanicilar arasinda yok su ana sace beni yazmis ve blurred i sen nerden konusuyorsun
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ben buradayım sen kafanı yorma o bölümde çok güzeldir hayatın boyunca yatarsın :D ben o bölümden mezen oldum da çok iyi biliyorum :lol:
buralarsoguk

cobanlik ta cok guzel benim cok alakam var nerede koyun kuzu gorsem resim cektiririm
En son buralarsoguk tarafından Cumartesi, Ekim 16, 2004 19:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

çobanlık orası yüksek puan istemiyormuydu ya artık bilgim kadarı ile çoban olmak içinde fakülte mezunu olmak gerekiyor :D sen o bölümden umudunu kes :lol:
buralarsoguk

serseri eyer bu soruma cevab versen sana lisansini verecem 2 carpi iki kac eder bu soruma su ana kadar kimse dogru cevab vermemis