Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Okunmadan geri verilmiş bir mektup

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
DeepSenSe

Okunmadan geri verilmiş bir mektup

Mesaj gönderen DeepSenSe »

Şu an saat 3:37 ,sabaha doğru yani :) Bilirsin zaten,gündüz uyurum ben çoğu zaman ama değişecek,belki de uzun bir süre bu saatlere kadar uyanık kalma lüksüm olamayacak,belki de bu son sabahlayışım.Sana yazmak geldi içimden,lavinya sitesine yazmıyorum bak,istediğin gibi..Dün,Şubat ayının 9'u , 2007 , günlerden cuma , öğleden sonra 4 suları..şiirler dinlettin bana..deniz kenarında bir banka oturduk,konuştuk,çay içtik,geyik yaptık,...
Güneşi kapatan bulutların arasından da olsa gördük aydınlığı...turuncuya çalan sarı bir şelale vardı sanki,iki dağ arasından,ışıkların sisinden denize dökülen,kızılımsı bir yakamoz çizen...Manzaraları zaten severim ama hiç bukadar güzelini görmemiştim,sihirliydi sanki sen yanımdayken...güneşi batırdık dedin ama daha kaç güneş batıracağız birlikte,kim bilir..İnanıyorum,yeter ki içimizdeki güneş hiç batmasın. Işıl

Trajik bir komedi,bunu şu an buraya yazıyor olmam..içimizdeki güneş çoktan batmışken..
blackpearl

Re: Okunmadan geri verilmiş bir mektup

Mesaj gönderen blackpearl »

Güneş her akşam batar..Belki sıradan bir akşamdır ya da kıyamete az kala bir zaman aralığı..
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

o güneş ki tek şahidimizdi bizlerin hiç düşünmeden batırdık yok ettik şahidimizi...
garachocuq
Üye
Üye
İsim: murat recep

Mesaj gönderen garachocuq »

bırak kandilleri
şamdanlar şahit olamaz bu aşka
sen sırtını güneşe yasla
o öyle bir şahittir ki aşka
yalancı şahit olmaz olamaz asla