orjinal alt yazili 3(buralardan gitme)

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

orjinal alt yazili 3(buralardan gitme)

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ilk sarkinin albumun basladiginda ve irkilmemiz gerektigi bize animsatan tinisindan sonra akustik gitarin sesiyle baslayan bir aci sariyor giristeki sozlerin akustik gitarla uyumu ve nakarattaki kemanin uzerine seslendirilmis nakarat bolumu hayranlik uyandirici .bir gidisin cozum oldugu durumda gitmesi en son istenilen oldugu anlatiyor sarki ve son bolumu dogru yer yalan kisa solonun ardindan nakarat kismi yine geliyor .agir baslayan sarki ortalarina dogru dereceli bir hizlanisin ardindan keman solo ve isteyisle sonlaniyor .f .d ni 51% soz 49% muzik anlayisinin etkileyici ve unutulmaz orneklerinden biri.
kIzIlgece
Üye
Üye
Mesajlar: 135
Kayıt: Çarşamba, Ağustos 3, 2005 21:26
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Çok ağlarım çürür gözlerim gidersen eğer' 'Gözler çürümesin, buralar gitsin, biz gitmeyelim' diyelim, kalalım...Kimsenin gözlerinin çürümesine gönlüm el vermez.Kendiminkiler de dahil.
Bütün bunlar bir yana, hani sorulur ya 'Neden Feridun Düzağaç?'İşte bu şarkı da bunun cevaplarından biri.Her şarkısı, her şarkısının her sözü, her şarkısının her notası cevap.Akustik gitar sesiyle başlayan bu şarkı yeniden başlatmak için bir sebep.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kendi cevaplarımla sizin cevaplarınızı biraraya koydum çok güzel bir tablo çıktı feridun düzağaç zaten anlatılamaz yaşanılır öyle bir söz vardır ya bu söz feridun düzağaç için söylenebilir ancak onu çok seviyorum ne diyelim kendini bizden mahrum etmez inşallah
ÇOK SU VERİLİNCE ÖLÜR YA ÇİÇEKLER ÇOK AĞLARIM ÇÜRÜR GÖZLERİM GİDERSEN EĞER....