Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

orjinal alt yazili 4(alev alev)

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

orjinal alt yazili 4(alev alev)

Mesaj gönderen buralarsoguk »

sozleriyle yarattigi boranin sarsiciligi ,klavyenin tinilari ve f.d nin sozleri yasanmislikla bir likte yorumlamasi ictenligini acisini istediklerini dinleyiciye anlatmasi buyuleyici .klavyeyle baslayan sarki klasik gitarin vurdugu ritmle bas gitarin vuruculuguyla ve kemanlarin huznuyle devam ediyor .soz muzik bakimindan albumun en iyi ve basarili calismalarindan biri olmus alev alev .guz huzunuyle elem dolan sarkiyi f.d in soyleyis bakimindan bitirme sekilde etkileyici. albumde ikinci klip bu sarkiya.
rapu
Üye
Üye

alev alev

Mesaj gönderen rapu »

Bu sarki icin soylenecek cok sey var....dinledigim en guzel ask parcalarindan biri...cok populer olmasindan dolayi ugradigi haksizlikta uzucu,ama gercekten hissedilerek yazilmis bir parca bu cok belli. muziginden,sozlerinden,f.d. nin sarkiyi soyleyisinden etkilenmemek mumkun degil....BENCE UNUTULMAYACAK BIR ASK PARCASI.....f.d. nin ruhuna ,eline saglik boyle bir sarki yaptigi icin.... :)
sokaklardaevcilmisim
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sokaklardaevcilmisim »

harika ama popüler olması diğer şarkılardan bir adım geri itiyor bence...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

o şarkıya çok haksızlık edildi, yazık oldu yani...
patosss

Mesaj gönderen patosss »

o kadar içten yazılmış bi parça ki...ama sizlerinde dediği gibi çok popüler olması bu detayı kaçırıyor...
rapu
Üye
Üye

Mesaj gönderen rapu »

Bence bir parcanin populer olmasi o parcaya haksizlik yapilabilecegi anlamina gelmemeli,eger sarki guzelse guzeldir,bence hicbir f.d. sarkisinin gerisindede degil..hatta ilerisinde olcak kadar anlamli,unutulmayacak bir sarki....yani sarki cok sevildi herkez kendinden birseyler buldu diye haksizlik yapilsin elestirilsin mi?....bence bu tarz seyler f.d. yide uzuyodur....lutfen insanlar elestiri yapmadan evvel biraz dusunsunler!! :roll:
ilkruzgar
Üye
Üye

haksız mıyım???

Mesaj gönderen ilkruzgar »

evet şarkı çok güzel ve herkes tarafından beğenildi,fakat ferudun abiyi hiç dinlemeyenler bu şarkıyı çok beğenip ona eşlik ettiler.Tamam onu artık dinlemeleri güzel ama sadece bir şarkısını dinlemeleri hiç hoşuma gitmiyor..fd nin bütün şarkıları dinlenmeye değer,ben bu yüzden biraz şarkıya haksızlık ettim doğrusu ama dediğiniz gibi şarkının bu denli popüler olması onu biraz, ferudun abiyi yakından takip edenler için geri planda bıraktı..haksız mıyım ama arkadaşlar??
rapu
Üye
Üye

Mesaj gönderen rapu »

isteyen sadece alev alevi dinler,isteyen butun sarkilarini.bunlar kisilerin tercihidir,bunun sorumlusu alev alev olamamali bence... :)
gece_kusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen gece_kusu »

Benim de rockla popla hiç ilgisi olmayan bi arkadasım var ve bu şarkının hastası.Ama ısrarlarıma rağmen fd nin diğer şarkılarını dinlemeye yanaşmıo fd sevmediğini sölüo.Bu şarkının benim kıro arkadaşımı bile içine alan farklı bi büyüsü var işte harika bi şarkı :)
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

ya kusura bakmayın ama burda bi eleştşri mi var..
mavi tekme yi şarkıdan sayılmıyomu
alev alev 3 olucak...
yalan 9
nadas 7
mavi tekme 11'!'!!!!!!!!
rapu
Üye
Üye

Mesaj gönderen rapu »

evet haklisin verilen numaralar yanlis,ama nedenini bende bilmiyorum... :roll:
sem100
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sem100 »

Dinledigim en guzel ask parcalarindan biri...birbirimize birkac ask kadar gec kalmis olmasaydik...Kendimi ariyorken olmaktan korktugum yerdeyim sendeyim,al beni ne yaparsan yap....ne guzel sozler...
sokaklardaevcilmisim
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sokaklardaevcilmisim »

popüler olması zaten parçaya yapılan bi eleştiri değil ki...
yüzbinlerce kez üst üste dinlense bile farklı etkiler yapabilcek bi şarkı...

sen ışığını arayan güzel, güne bakan...
ben tozuna dumanına hasret bi enkaz...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

alev alev tartışması yapmasak çok daha iyi olur.
İsteyen istediği şarkıyı dinler :!:
manolya
Üye
Üye

Mesaj gönderen manolya »

bende size kesinlikle katiliyorum arkadaslar fd yi tanima yanlar onun ruhundan bile anlamaya bircok kisi alav alav sarkisini çok seviyo buda beni cok sinirlendiriyo ...