orjinal alt yazili 5 (bos ders sarkisi)

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

orjinal alt yazili 5 (bos ders sarkisi)

Mesaj gönderen buralarsoguk »

sarki fikret kizilokun pissi barmen demir bas yada bulent ortacgilin sarkilarinda oldugu gibi eglenceli bir uslupla yazilmis ancak saydigim muzisyenlerin toplumsal ignemeleri yerine f.d in yasamsal hissedisleri anistirma olmus .Ezilmis ,yorulmus anlasilamamis ,terk edilmis genclige de bir nevi konusma imkani tanimis sozler .f.din cocuksu yaninin ,gencliginde baslayan yorgunlugunun izlerini tasiyor bos ders sarkisi sarki nakarat bilumleriyle muzikal yapisini kazaniyor ve geri kalan bolumlerde f.d in konusuyormuscasina soyledikleri hafif bir muzik esliginde ,kimi zaman nakarat hazirlik seklinde sunulmus .albumun gulumseten ve sorgulayan _sorgulatan ,ayni zamanda diger sarkilarla gecis niteligi tasiyan ikinci olusumu bos ders sarkisi .
hseven359
Üye
Üye
Mesajlar: 278
Kayıt: Salı, Ekim 26, 2004 14:32
İsim: ali
Konum: Manisa

Mesaj gönderen hseven359 »

bu şarkı en az f.d kadar güzel bir şarkı bence...feridun'un bu şarkıyla da çıksa aynı başarıyı yakalardı diye düşünüyorum...bu adam az sözle çok şey anlatmayı çok iyi biliyor.ama böyle anlaşılması kolay olmayan sözleri anlamak istemeyen idiotlar çok fazla olduğu için hak ettiği yeri elde edemiyor maaalesef :
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Boş ders şarkısı gerçekten sözlerle anlatılayamayacak kadar güzel ve anlamlı bir şarkı! "Hangi deniz nereye dökülüyor bana ne,
Ben içimde boğulurken... " I LOVE YOU F.D :P