Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

orjinal alt yazili 6 (cumartesi)

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

arkadaşlar Haluk levent cumartesi şarkısının sözlerini 'Bu şehir' isimli şarkısında kullanmış..
Benim 'orjinal altyazılı' albümünde 'alev alev' den bile çok sevdiğim romantik şarkılardan biridir o şarkı..Bence berbat söylemiş..İnşallah bir daha da konserlerinde söylemez.

Bugün Trt türk de konserini tesadüfen gördüm.Tekrarı pazar akşamı 9.30 da Haluk Levent'İ sevenleriniz varsa içinizde..
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

Bu şarkı bana hep kendimi hatırlatıyor,çünkü cumartesi günü doğduğum gündür ve cumartesilerde benim için bir nevi kalabalık yalnızlığımdır....Kardeşimi kaybetmeden önce son gördüğüm gündür....cumartesi benim hayatımın dönüm yıldönümüdür...onun için feridun düzağaç ve bu şarkısının benim hayatımda özel bir yeri vardır ve öyle kalmayada devam edecektir..her duyduğumda tüylerimi diken diken eden bu ses sanki duygularımı okuyormuşcasına bana sesleniyor her gün...
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

evet cumartesi gercekten guzel bi sarkı cunku bn hep bakısları gittigi ve kaldıgı yerden uzak olan insanları sadece hissedebildim anlatamadım feridun düzağaç anlatmıs onu da farklı kılan bu... bugun burda cumartesiiiiiiiiii....:)
rapu
Üye
Üye

Mesaj gönderen rapu »

bir insan anca bu kadar guzel tanimlanir,ben senin saclarini,suclar bakislarini geveze sususlarini bile ozledim :) ...