Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

orjinal alt yazili 7 dusler sokagi

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

orjinal alt yazili 7 dusler sokagi

Mesaj gönderen buralarsoguk »

f.d in kiskandigi sarkilari artik albumlerinde gormeye baslayacagiz bunun ilk ornegi ben yapmak olmus isterdim dedigi ezginin gunlugu sarkisi dusler sokagi sozlerin husun arikan ,muzigi nadir gok turk e ait olan bu gozel sarkiyi f.d in sesiyle dinlemek oldukca iyi bir deneyim.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

bence bu Şarkı TÜRKİYE'DE YAPILMIŞ EN İYİ ŞARKILARDAN BİRİİ.. Feridun'a da çok yakışıyor....Geçenler de ezginin günlüğünü sabahleyin tv8 de gördüm..Hk,katen süperler...FERİDUN' ve feridun'un bu şarkıyı söylemesi konusunda ne düşünüyüöorsunuz diye bir soru sordum ama ...sıra gelmedi ..
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Bence de F.D mükemmel yorumlamış şarkıyı! :wink:
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

düşler sokağı sözleriyle de müziğiyle de feridun düzağaça çok yakışan bi şarkı kesinlikle,feridun düzağaç da gayet iyi yorumlamış bence bu şarkıyı.ezginin günlüğüne gelince gerçekten kaliteli müzik yapan bir grup.onların en çok "ebruli","gemi" ve "hürriyet "şarkılarını beğeniyorum.
lucky_man

Mesaj gönderen lucky_man »

DÜŞLER SOKAĞI benim için çok anlam ifade ediyo o şarkıda kendimi buluyorum yane çok anım war ...Çok acı çok tatlı anılarım war bu şarkıda...Düşler sokağı gibi bir şarkının Feridun Düzağaç a ait olmasını gerçekten çok isterdim ama Ezginin Günlüğü de çok iyi bi grup gerçekten çok güzel sölemişler şarkıyı ama feridun düzağaç kadar değil :)
Ben ne olursa olsun feridun düzağaç ın en beğendiğim kendisinin seslendirdiği en güzel şarkı olarak görüyorum düşler sokağını....

her zaman saygı ile..
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Geçende barda ısrarlarımla çalındığında kendimi ortada avaz avaz bağırırarak söyleyip dans ederken bulduğum şarkı.O an, yine bir Feridun Düzağaç konseri özlemini derinden hissettiğim bir andı.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

ben aslında kendi şarkılarını kendi yapan sanatçıların cover yapmasına karşıyım. yani bu adamlar zaten üretiyorlar ihtiyaçları yok ama bazen yapılan coverlar çok iyi oluyor. ilk hallerinden bile daha güzel oluyor.

DÜŞLER SOKAĞI DA BÖYLE..

FD'NİN YORUMUYLA MUAZZAM BİR GÜZELLİĞE KAVUŞMUŞ..KALİTE HER ZAMAN BİR NUMARA :)))))))))))