Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

orjinal alt yazili 8 nadas

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Evet kasetlerde var benim cd lerde yok öle bişey
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

nilay_14 yazdı:albümün son şarkısı nadas mı dediniz yoksa ben mi yanlış anladım!
nadas 7.şarkı değilmiydi? :oops:
evet nadas yedinci şarkı ama en sonda da sadece müziği var..
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

sanırım doğru tahminde bulundun..kimi kasette var kiminde yok(benim köprüden önce son çıkışta yok :cry: )daha sonra eklemişler unut beninin müziğini :roll:
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

alla allaaa...Çok ilginç ya kaset orjinal olmasına rağmen bende de yok.Ama olmasını isterdim
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dört yanım hasret
Unutulmuş bir ada gibiyim;
Açıklarımda batmış yüz binlerce gemi
Limanım yorgun yastan... :oops:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

çok yorgun...
007ela
Üye
Üye

Re: orjinal alt yazili 8 nadas

Mesaj gönderen 007ela »

buralarsoguk yazdı:baslandigi anda melodinin animsattigi nadas zamani ,f.d in sozlere gecikmeden girmesiyle bir likte topragi eseleyen bir kisiyi canlandiriyor dinleyicinin zihninde .dort yani hasret olan onsuzlugunun buyumesini huzunle ,umutla bekleyen bir kisi ....Ritimlerle sekillenmis olan sarkinin sonlarina dogru koro tarafindan seslendirilen bolumler nadas zamaninda esen bir ruzgar animsatiyor. duzagac .anlatmak istedigini butun olanklari kullanmak ortaya koymus .Nadas in albumun etkileyici sarkilari arasinda oldugu muhakkak

kesinlikle katılıyorum
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bazen düşünüyorumda en güzel aşk platonik olanmış gibi geliyor. gerçek aşk bu değil ama yinede güzel sanırım. zaten güzel olmasa şarkılar bu kadar güzel olurmu bilmem. pek çok şarkı platonik bir aşk üzerine yazılmış. nadas da platonik aşk şarkısı zaten .fd nin dediği gibi. o zaten sevgisini bulmuş ancak hala şarkı yazıyor. demekki platonik bişeyler var hala. bu arada nadas gerçekten bir harika :lol:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

güzel olmasının sebebi hiç karşılık belenmeden o duyguların yaşanmasıdır zaten...en temiz hisler ona ait...bu nedenle bu kadar saf ve güzel bir kusursuzluğu var...
RomanticaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RomanticaL »

Ewt Müziği Bir Harika Sözlerine Zaten Pek Söyliyecek Bir Şey Yok Ben en çok şu bölümünü sevdim şarkının

Seni Arar Durur Bir Körebeyim :)