Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

orjinal Altyazılı'nın anlamı?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

orjinal Altyazılı'nın anlamı?

Mesaj gönderen hseven359 »

orjinaldir: Sadece Feridun düzağaç'a ait melodillerle donatılmıştır.Benzeri yoktur...
Altyazılıdır:Şarkıların sözleri kolay anlaşılır değildir.

Bunlar Fd 'ya ait cümleler..Albüm isminin, albümü tam olarak anlatması gerektiğine inanıyor.Sadece bi şarkısını albüm ismi yapmaktan hoşlanmıyor...Yapmıyor da zaten...
Valla bu adam aşmış yaaa...kimin aklına gelir bölle isimler,şarkılar..
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

8) tabiki abimin aklına gelir :lol:
bahar_k

Mesaj gönderen bahar_k »

yaa fd yapar da süper olamz mı yaaaaaa
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

saten bunun icin sevmiyoruz mu fd yi.cok farkli biri.kendine oz .kendisini sergiliyo baska kimseyi degil
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

ruhunun filmi kendinde altyazısı şarkısözlerinde...
bizim yakalamamıza izin verdiği ufak bi parça sadece...
fazlası onda saklı...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Esrarengiz olmak mı bu yaştan sonra ...Pes doğrusu..!
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

feridun abimi kendisi yapan bu esrarengizliği zaten
ya da kendisi esrarengiz olunca yaptıkları esrarengiz oluyor
çekicilik burada değil mi zaten??
yalnızgezenindüşleri

Mesaj gönderen yalnızgezenindüşleri »

dostlar ben F.D. ye üstad diye hitap ediyorsam bişi vardır :D adam kalite sözleride çok orjinal
umit_shady

f.d

Mesaj gönderen umit_shady »

bunu 40 yıl dusunsem aklıma gelmezdı cok merak edıyrdum eywallah hocam sagolasın...:))
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hepimiz birilerine benzeriz
Ya da birilerinden kaptığımız sözler davranışlar vardır ben ne kadar istesem de onun gibi olamıyorum beni için bi ulaşılmaz kendisi!!

Bu yüzden orjinal bi insan ve başka yok!!!

İyi ki Varsın Feridun Abi!!!
hseven359
Üye
Üye

kasedi 2003 ün haziran ayında -ilk çıktığında- almıştım.Albümün ismine baktığımda çok şaşırdım.Hatta bi arkadaşım bu ne ya. Filmlerle bi ilgisi falan mı var acaba dedi..Ben de sen ne yapacaksın ismini içindeki şarkılara bak sen demiştim.öğrenince anlamını da bu adam adeta bi filozof.Onu anlamak için en az üniversite mezunu olmak lazım diye düşündüm.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yok be daha üniversiteye giremedim ama onu içimde yaşayabiliyorum onungibi hissedebiliyorum !
O kadar da zor bir insan değil.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

alabildiğine geniş bi bakış açısı ve üstün bi zeka seziliyor daha albümlerin isminden itibaren dikkat edilirse f.d albüm isimleriyle bile biçok şey anlatmayı amaçlayan ve bunu başarabilen her şeyiyle orijinal
hseven359
Üye
Üye

Feridun düzağaç kadar albüm isimlerine önem veren başka biri var mıdır? Bence çok az..Genelde önemli şarkılarından birine verirler diğer sanatçılar veya şarkıcılar
MaSaL PeRiSi

Mesaj gönderen MaSaL PeRiSi »

her zaman çok farklı ve kendine özgü tavırları olan bi insan ve biz onu böle olduğu için seviyoruz ii o var ve hep böle kalacak eminim albüm isimleride birbirinden farklı ve güzel nerden buluyor böle isimleri anlamıyorum valla allah zeval vermesin ne dielim :)