Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Otlarım yanar sensizlik "NADAS"ında...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

Otlarım yanar sensizlik "NADAS"ında...

Mesaj gönderen Misafir »

F.D bu şarkısında yalnızlığını ve özlemini dile getiriyor.Kendisini sevdiğini arayan bir körebeye benzetiyor.Özlemin ve aşkın olduğu bu şarkı "Gözlerim...Bitti...."dizeleriyle son buluyor.Tek kelimeyle MÜTHİŞ.Her gün en az 10 kere dinliyorum...TAVSİYE EDERİM... :D[/b]
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

gerçekten de öyle...zaten Feridun 'un güzel olmayan şarkısı yok ... :D
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet hseven359; katılıyorum :wink: :)
nilay gurel

Mesaj gönderen nilay gurel »

haber vermeden gelme zor olur ürker tenhalığım kıskanır ağlar belki,ama ben ağlıyamazsam gücenme ne olur..
var mı baska bu kadar güzel sözler yaaa...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Gerçekten çok anlamlı,süper! Bu arada ; "aRaMıZa HoŞGeLDiN NiLaY!" :D :wink:
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

Gözlerim bitti :cry:
nova

Mesaj gönderen nova »

çok zaman geçti.. çok zaman.. geçti...

tartışmasız albümün en iyi şarkısı..
mmc

Mesaj gönderen mmc »

merhaba arkadaslar,

bir de su kismi hatirlasak iyi olmaz mi?
.......................
Dort yanim hasret
Unutulmus bir ada gibiyim
Aciklarimda batmış yüzbinlerce gemi
Limanim yoksun yastan
.................................

forumdaki butun arkadaslara sevgi ve selamlar
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

iyi olmaz olur mu :)
Hoşgeldin mmc :D
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

bölüm bölüm ayırmaya gerek yok galiba,şahsen ben ayıramıyorum.albumdeki en güzel şarkılardan birtanesi ve orjinal-altyazılıda en çok kendimi bulduğum şarkı.
madgirl

.

Mesaj gönderen madgirl »

ferıdunun şarkılarının çoğu zaten ayrılık ve özlemı anlatıyor. benm ıçın özel bır yerı olan şarkıların başında da nadas gelıyor. bır Bütün olarak algılandığında hüzün ön plana çıkıyor. tek kelımeyle mükemmel!
chuQentay

Mesaj gönderen chuQentay »

arkadaşlar bu şarkının müptelası olduğumu söylemek isterim..

bildiğim kadarıyla kaset te bu şarkının sözsüz hali, yani altyapısı bulunuyor.. ama cd de yok.. benim bu altyapıyı, yani nadas ensturmantal'i bulabilmemin bir yolu var mı?? bilen arkadaşlar link yazarlarsa sevinirim...
Sinek Saz

Mesaj gönderen Sinek Saz »

olayın müzik kısmıyla ilgilenen arkadaslar kesinlikle bu sarkının canlı kaydını dinlemeli............

cok daha ii

(bas & davul olarak)
chuQentay

Mesaj gönderen chuQentay »

evek. söylediğine katılıyorum... canlı performansı da gayet güzel..

ama ben ensturmantal olarak arıyorum parçayı.. kasede koyulup ta cd de esgeçilen var ya :(
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

chuQentay bahsettiğin sadece enstruman olarak nadas orjinal-alt yazılı albümünün kasetinde var?cd hakkında bir bilgim yok ama kasette var B bölümünün son şarkısı hatta!eğer cd de yoksa kasetten aktarım yapabilirsin