Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLOTONİK AŞK YAŞAYAN VARMI

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

o nasıl oluyo ya 'önce gerçek sonra platonik'.Platonik aşk zaten gerçektir
aze

Mesaj gönderen aze »

platonik aşk,hayatı anlamakla eşdeğer bence...elini tutamadığın,yüzüne bakamadığın,sesini duyamadığın birini seviyorsun...bazen lanetler okuyorsun,ama ona olan bağlılığından vazgeçemiyorsun...acı çekiyor,yanında olamayacağını bildiğin halde bu gerçekle yüzleşmekten korkuyorsun...tıpkı Tanrı inancı gibi bir şey,ulaşmak istediğin zirve için çalışıp çabalamak,hayat da bu değil mi zaten?hedefleri biten insanlar ölümü bekleyen intihara mütemayil insanlar değil mi? platonik aşk kalbin canlı olduğunun,duygularının aktif olduğunun ,yaşadığının ispatı gibi sanki...
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

valla emre bende anlamadım ....gercek olan bısey nasıl gercek sonra platonık oluyor ...ılgınc bı yaklasım seklı ...
kamadullah

Mesaj gönderen kamadullah »

bence aşkta plotink olur çünkü gerçek seven insan hiçbirzaman karşılık beklemez bekleyemez karşılıksız seveceksinki bunun adı aşk olsun veya platonik olsun
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Yaşanınca tükenir bilirsin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Bugün yine kendime aşık oldum ama onun bundan haberi yok. :roll:
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

benim başıma çok kötü bi olay geldi arkadaşlar...
geçen sene birinden hoşlanıyodum sanırım farkettirmişim bilmeden..bende anlamadım
sonra bana gelip çıkma teklifi etti..çok kötüydü ve sonradan öğrendim arkadaşına
bu kız bana vurgun gidip çıkma teklifi ediyim bari demişş.bi daha da kimseyle çıkmadım :cry: :cry: :cry:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

HER İNSAN Bİ KERE PLATONİK AŞIK OLMALI.......
BENCE HERALDE KARŞILIKSIZ AŞK BU VE KARŞILIK BEKLEMEDEN AŞIK OLMAK......................
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

bazıları platonik aşkta güzeldirder ama bence deil..
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

PLATONIK ASK ACI VERIR BENCE ...SEVDIGIN KISIYI BASKASIYLA GORMEK ONA DOKUNAMAMAK SADECE UZAKTAN SUZMEK BU COK AMA COK ACI VERICI BISEY ....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

o senin ulaşılmazındır artık başka bi açıklaması yok
bluedeath.dL

Mesaj gönderen bluedeath.dL »

Şu anda içinde olduğum ve bir türlü kurtulamadığım şey...Ulaşılmazın karanlık çekiciliği sanırım :cry:
anatolianrock

Mesaj gönderen anatolianrock »

en kısa anlatımı iğrenç birşey
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

yalnız zamanlar yaşatır ama kalbin boş olmasından iyidir.acı çekersin ama gerçek duygular oldugundan acı bile güzel gelir.insanı egittigini düşünüyorum.kabullenmeyi,geri çekilmeyi,çeneni kapatmayı,bir tek söz veya gülücükle mutlu olmayı ögretir.bazen platonik aşkın bi erdem oldugunu bile düşünüyorum.
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Platoni aşk arkadaşlar bence insana gerçekten açı veriyor eğer sen o insanı sevipte o insandan karşılı alamassan eğer ne olur? bir de aynı ortamda bukunduğunuzu düşünsenize ben ce bu platonik başka bi şey ya hiç tavsiye etmiyorum kalın sağlıcakla