Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

RADİKAL

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
fdselinfd

RADİKAL

Mesaj gönderen fdselinfd »

Feridun Düzağaç cumartesi günleri Radikalde spor köşesinde yazı yazıyodu 2 haftadır yok nedenini bilenleriniz varmı :roll: :?:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

valla bende tam bu başlığı açmayı düşünüyodum cidden ya haberiniz var mı?
bytnu

Mesaj gönderen bytnu »

eed ya üstad nerde?
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Geçen cumartesi hiç köşe yazısı yoktu spor sayfasında, ama ondan öncekinde yerinde başka biri vardı... :roll:
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

yaa feridun abiyle sporun ne alakası war ki beni aydınlatçak biri var mıı :roll: :(
fdselinfd

EVET BENDE GÖRDÜM YERİNDE BAŞKA BİRİ YAZMIŞTI EN SON YAZDIĞI YAZIDA DA Bİ DAHA YAZMAYACAĞINA DAİR BİŞEY YAZMAMIŞTI KAFAMA TAKILDI :roll:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

Aysu yazdı:yaa feridun abiyle sporun ne alakası war ki beni aydınlatçak biri var mıı :roll: :(

bilmiyosun galiba feridun düzağaç radikal gazetesinde her cumartesi spor sayfasında yazı yazıyodu
o alakası var
fdselinfd

''KALBE AŞIRI YÜKLENMEDEN KAYNAKLI İNCİNME NEDENİYLE İSTEMSİZ Bİ ARAYDI BENİMKİSİ,'' diyerek tekrar Radikal'de Feridun Düzağaç...
İlgilenenlere duyurulur
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Feridun Düzağaç ın bir zamanlar neden radikalde yazmaya başladığı tartışıldı burada günlerce, şimdi de kısa bir süre görünmediği için tartışılıyor. Bırakın istediği zaman istediği şeyi yazsın, bıraksın, ara versin, sevinsin, üzülsün... Bu kadar üstüne gitmeyin bence...
kIzIlgece
Üye
Üye

Yeniden yazısını okumak beni sevindirdi.Ama tabi ki yazıp yazmamak tamamen onun isteğine kalan bir şey...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

haldunbar yazdı:Feridun Düzağaç ın bir zamanlar neden radikalde yazmaya başladığı tartışıldı burada günlerce, şimdi de kısa bir süre görünmediği için tartışılıyor. Bırakın istediği zaman istediği şeyi yazsın, bıraksın, ara versin, sevinsin, üzülsün... Bu kadar üstüne gitmeyin bence...

sana bi açıklama yapma gereği duydum arkadaşım...
biz burda fd tekrar yazsa keşke neden yazmıyo demiyoruz ki
sadece neden yazmıyo acaba diye merak ediyoruzz.
bişey mi oldu vs. diye yani bu kadar
kimse onu sıkıştırmıyo şunu yap bunu yap diye
zaten sıkıştırsan ne olacak atıyorum feridun " ecem yazma demiş yazmıyım o zaman" demez ki...

ve yine zaten biz onu istediği zaman ara veriyo,bırakıyo,seviniyo, üzülüyo vs. diye de sevmiyo muyuz?
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Forumun başka bir bölümünde o aramızda mı diye bir tartışma var. Bence daha elle tutulur bir şeyler yazarsak, aramızda da olabilir, bunlardan kendine bir pay bile çıkartabilir. Ama biz de öyle eleştiriler oluyor ki; vur diyince öldürüyor. Yazıp yazmama konusundaki kararı O na bırakıp; iyi veya kötü yazdığını eleştirebiliriz bence, ya da hiç hoşlanmıyorsak, hiç okumamalı ve yorum da yapmamalıyız.

Misal ben yazılarını hiç okumadım, yorum da yapmadım, ama okuyan bazı arkadaşlar, "ne, ne yaptın Feridun? öldürdün bitirdin bizi,gözümüzdeki Feridun u bitirdin, sen sporla ilgili yazamazsın vs vs" şeklinde yorumlar yaptılar zamanında. Oysa hoşlanmıyorlarsa okumayıp, gözlerindeki kişiyi bitirmeyebilirdiler. İşte aradaki ince çizgi budur bence, buna dikkat etmek lazım. Yoksa herkesin yazdığı konuyu ben kendi adıma takip ediyorum, kendime bir pay çıkarıyorum. Forum olayının mantığı da budur. Kızmaya küsmeye gerek yok, ortak yolu bulmaktır mesele. Bilgilerinize...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

büyüksün haldun. :idea:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
fdselinfd

ben birden onu 2 hafta üst üste görememenin şaşkınlığı içinde bi haberi olan varmı diye böyle bi başlık açmak istedim tek amacım buydu ama baya saptırmışsınız arkadaşlar fd yi yaptıklarıyla yapmadıklarıyla hepimiz çok seviyoruz yazmak ya da yazmamak tabi ki ona kalmış en sporla çok fazla ilgilenmediğim halde her hafta onu takip ediyodum ve bulamayınca şaşırdım hepsi bu yazması veya yazmaması sorun değil....BİLGİLERİNİZE 8)
kIzIlgece
Üye
Üye

Dün Radikaldeki yazısıyla bi kez daha hayran kaldım, onun deyimiyle bi kez daha 'bişey' 'zannettim' onu.
Kilitli