Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

RÜYA!!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
romantic_dewil
Üye
Üye

RÜYA!!!

Mesaj gönderen romantic_dewil »

uykudan uyanınca insanı uyandığında pişman eden geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bi RÜYASIN...
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Konu alev alev yanmaya başlamdan söyliyim; rüyalar geleceimn değil, geçmişin kalıntılarıdır....
é.
romantic_dewil
Üye
Üye

bnde geçmişe yönelik söledim ztn:(
romantic_dewil
Üye
Üye

ama tabii her rüya öle deil...bn şu anda çok mutluyum ve onu çook sewiorm o bnm en uzun ve en güzel rüyam :wink:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Şimdi uzaklardasın ama ben hep seninleyim!!
Hayatımın anlamı Tek Hayalimmmmm!!! :wink:
umit_shady

uyan uyan

Mesaj gönderen umit_shady »

o ryalardan hyatında sadece 1 vya 2 sfer grursun ya duslerıme kal dmeyı blırsın yada sonuna kadar mucadele edrsın...................secım senın!!!!!!!!!... :!: :!: :!:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben katılmıyorum rüyaların sadece geçmişle alakalı olduğuna...
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Rüyalar ; biliinçaltına yerleşmiş olayların beyinin ding,inliğinde dışa vurumudur Melisa ...
é..
romantic_dewil
Üye
Üye

rüyaların ne olduğu önmli deil geçen dakikalar seni ilgilendirio...güzel bi rüya seni mutlu edio onu kabus haline getirmemek senin elinde :wink:
culo

Mesaj gönderen culo »

demişlerya geceler bana seni anlatıyo geceler geceler bir hüzündür yakıyor geçeler kor ateşler yanıyo geceler bir umudum yok mu? rüyanda bir gördüğün rüyayı tekrar gördüm diyemezsin çünkü hayatta böyledir herşey bir kez yaşanır.çünkü lezzeti burdadır herşeyin.
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

éLIF yazdı:Rüyalar ; biliinçaltına yerleşmiş olayların beyinin ding,inliğinde dışa vurumudur Melisa ...
é..

kesinliklee
melissa__

ben hala katılmıyorum elif...
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

O zaman biraz rüyalar hakkında oku, fakat "rüya tabirleri" değil kastim !!!
é.
melissa__

benim düşündüklerim çok başka bi boyut elif,bunu senle konuşmak istediğimi de hiç sanmıyorum!fikrimi belirttim sadece...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Abi ben daha önce rüyalarımda gördüğüm fakat kalktığımda unuttuğum şeyleri daha sonra çok yaşadım bence sadece geçmişle ilgili değildir!! :?