Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sağol feridun

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

popüler olması onun suçu mu?ya bu bi suç diil ki popüler olduu için ondan soğumanı gerektirecek şey ne anlamadım?bu sayede fd yi tanımamış ama tanıma fırsatı bulan birsürü arkadaş var ve gerçekten de senin kadar ve senden daa çok bile severek anlayarak dinliyolar yani
ben mesela azıcık da yaşım gereği olsa gerek orjinal altyazılıyla tanıdım yani popülerlie geçiş döneminde ama elimde tını dahil beni rahatta dinleyin dışındaki albümlerinin hepsi var.arayıp buldum şimdi fd yi de çok seviyorum analayarak dinliyıorm şarkılarını...
popülerken fd yi tanıyan herkesin onun değerini bilmeii gibi bişey yok ayrıyeten.
o sadece onu eskiden tanıyanların diil bunu kabullenin.
adam da yani bunca senedir bu kadar kaliteli müzik yapmış e müsade edin de bu kadar tanınsın,bu kadar popüleritesi olsun,bu onun hakkı yani bence hemde fazlasıyla...
ben hala fd çok kaliteli adam onu mutlaka dinlemelisin dediimde bana'O KİM'diyenler var
yazıktır...
subwoofer

Mesaj gönderen subwoofer »

Haklısın tanınması güzel aslında. Yalnız bir de şu var...
Geçen sene konserine gittim. Son albumu hepbir ağızdan söyledik. Ama gel gör ki Feridun için de özel anlamı olan Ela gibi bir şarkıyı koca salonda 3-5 kişi biliyordu. bundan bahsediyorum. Populeritesinin artması, gerçek dinleyicilerinin artması anlamına gelmiyo. yakındığım nokta bu...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

O kim diyenlerin müzikle ilgisi alakası yoktur zaten arkadaşlar!
Tartışmaya bile gerek yok yani bence. Popülerliği arttı konusu büyütülmemeli bence sonuçta nerden nerelere geldiğini bilen bir insan abim. Popüler olmak istediğini de pek zannetmiyorum.
O bizim hayatımızın anlamı bence...
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

sagol FERiDUN.......................... :!:
Bozcaada

İyi ki varsın abi!!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

iyi ki :lol:
beni sakinleştirebilen tek insan o, şarkıları olmasa..
iyi ki var :lol:
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

ihtiyacım olduğunda bana yalanlar söylüyor...
ama ben galiba nankörüm onu sadece ihtiyacım olduğunda dinliyorum...
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Şu anda onu dinliyorum ve bütün moralimin bozukluğu mor olup yavaş yavaş beni terk ediyor ve yerini nolursa olsun bu hayata sıkı sıkıya bi bağlılığa ve sevgiye bırakıyor... :D Çok teşekkürler bu şarkılar için :D
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ecem'in bahsettiği şey benim de başıma geldi birkaç kez.'o kim ya şarkıları güzel mi bari?' diye soruyolardı sonra adamlar düşler sokağını dillerinden düşürmez oldular alev alevi bağıra çağıra söylemeye başladılar ama sadece o kadar gidip bütün albümlerini edinmeyi düşünmediler benim tepkim onlara ama bunun yanında feridun düzağaçla tanıştıktan sonra bütün albümlerini alıp başından beri dinleyenler de var onlar zaten gerçek hayranları feridun abinin bence herkes bu duyarlılıkta olmalı
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bu kadar yazıp da tüm o mükemmel şarkıların sahibine teşekkür etmemek olmaz hayatıma ve bana anlam katan tüm şarkılar için TEŞEKKÜRLER FERİDUN ABİCİM.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

''içimdeki aykırının kaynağına'', feridun düzağaç'a sonsuz tşkler.. ;)
iyiki varsın ve seni sen yapan tüm duygularını bizimle paylaştığın için sana binlece kez tşkler..
Bozcaada

buketcim koparmışsın kutluyorum!!! :wink:
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

tşkler de bozcada arkadaşım, o laf zaten feridun abimizin. mazhar alanson için sölemiş.. affedin artık beni haddimi aşarak kullandım..
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Sağol Feridun Düzağaç!Benim gerçekten hayranı olduğum tek sanatçısın ve bugün de yanımdasın şarkılarınla.Uzun uzun ,'Uzun uzun Feridun Düzağaç' albümünü dinliyorum ve sağol iyi ki bu konser kaydı albümü var, kendimi o müthiş konserdeymişim gibi hissettiren. HEP YOLUNU BEKLİYORUZ!Seni dönene kadar bekliyoruz...Tenhalarda buluşmayı özlediğin 'sen'lerle buluşuyorsun şimdi ama bu 'kalabalık'lar özledi bu sefer de 'sen'leri...Kalbi kırık olan şarkılarını dinleyerek, o yazmak istediğin kalbi kırık olmayan şarkılarını bekliyoruz dört gözle.Kalbi kırık olsa da olmasa da o güzel şarkıları bekliyoruz...Gazetede yazdığın 'erdem nostaljisi' ve 'azınlık edebiyatı' için de sağol!
angel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen angel »

sağol binlerce kez sağol!iyi ki varsın .seni on kişi de dinlese milyonlar da dinlese içindeki bir kişi hep ben olacağım sonsuz teşekkürler ömrümün sonuna kadar kalbim ve kulağım sende