Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sağol feridun

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
can

sağol feridun

Mesaj gönderen can »

hayatın en yaşanmaz çekilmez anlarında senin varlığın ve şarkılarınla yaşıyoruz..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kesinlikleee...!
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

hakkaten ya

ben ara sıra düşünüyorum o olmasaydı acaba nolurdu diye

hergün bıkmadan usanmadan feridun düzağaç dinliyorum başkası hiç gelmiyor aklıma ya o ve müziği olmasaydı ne olurdu...
evet teşekkürler feridun düzağaç........
MaSaL PeRiSi

Mesaj gönderen MaSaL PeRiSi »

bencede iiki ferudun var yoksa seçkinliğin farkına ve tadı damağımızda kalan şarkıların tadına varamazdık teşekkürler ferudun....
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

ben hayatımın en keyifsiz anlarında dinlediğimde iyice keyfim kaçıyor.zaten benzer duygularla bulanmışım,birde feridunu dinleyince daha etkili bir biçimde yaşıyorum açmazlarımı..kayboluyorum..ama hüzünlerinde coşku var.benimkilere paralel.bu yüzden en azından yalnız olmadığımı bildiğim için seviniyorum..benim duygularımı birileri dile getirebildiği için minnet duyuyorum.bende teşekkür ederim...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bazen düşünüyorumda feridün'a hak vermemek elde değil adam o kadar güzel duyguları dile getiriyor ki kapılmamak elde değil hele o lavinya o parçayı dinlerken tüylerim diken diken oluyor iyiki varsın FERİDUN
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İçimize Saklan Hep Orda Kal Feridun Abi!!!

ADALI
gizmocan

EWET

Mesaj gönderen gizmocan »

ICIMIZDEKI DUYGULARI BÖLESI GÜSSEL SÖZLERLE WE MELODIYLE DILE GETIREN BIRI....TESEKKURLER FERUDUN SENI SEWIYORUZ
Bozcaada

Herşeyde sen varsın!!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

çevremdeki kimse beni anlamıyo..saatlerce ,günlerce, aylarca ,yıllarca, aynı şarkıları milyonca kez dinledim, söyledim.. ama kimse ne yaptığıma anlam veremiyo.ben de onlara anlam veremiyorum.
bence biz çook şanslıyız, onun lezzetine varabilmiş, onun dilinden anlayabilen ender insanlardanız..
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ksinlikle hakılısın.fd hayranı olmak bizi farklı kılıyo bence de.onu ve onun şarkılarının dilini çözebilmek,anlayabilmek kolay diil ve bunu başarabilmek en azından bunun farkına varmak ender insanlara mahsustur!
Bozcaada

Biz herkesten farklıyız,ayrıcalığımız var kıymetini bilelim bu ruhu yaşatalım!!!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

elbette biz farklıyız hayatımızda koskocaman ve yeri doldurulamicak bi anlam var ben o olmasa da yaşardım ama bu denli anlamlı olmazdı yaşamak iyi ki varsın feridun düzağaç
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

evet iyi ki varsın,iyi ki :lol:
subwoofer

Mesaj gönderen subwoofer »

Feridun'u 6 sene önce dinlemeye başladım. O zaman ismini bile bilmiyolardı Feridun'un. Belki popüler biri haline gelmesi beni ondan biraz soğuttu ama Beni Rahatta Dinleyin albümü ve hatta Öğrenci İndirimi bugüne kadar dinlediğim tüm şarkılara bedel...
İyiki var ve iyiki onu bulmuşum...