Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sağol feridun

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Açtım Pencereleri Hayatım Havalansın, Tel Orgu Cektım Gozlerıme Huzurum Bozulmasın ...
Su Sözlere Bak Ya Donusun Muhtesem Olmus Feridun Abi Bu Albumle Bır Kez Daha Bızleri Senın O Muhtesem Sarkılarınla Bulusturdugun Için Teşekkurler ...
bliss

Mesaj gönderen bliss »

hayatımda olduğunun farkına bile varamadıklarım da dahil beni doğru ifade eden 2 kişiden biri olduğun,ruhumun sakin yanını ortaya çıkardığın,yazılarıma çarpıcılık kattığın için çok teşekkür ederim feridun.ve bana bazı şeyleri hissedenin bitek ben olmadığımı gösterdiğin için...
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

evet iyiki varsın feridun düzağaç.Keşke yakın çecremde senin gibi insanlar olsa hep ve ben mutlu olsam birazcık.Ama yoklar ve bunun eksikliğini fazlasıyla yaşıyorum.Birtek sana anlatabiliyorum kendimi şarkılarını dinleyerek.Birtek sen anlıyorsun beni.We sen olmasaydın anlamsızlaşırdım daha çok.seni çok seviyorum.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

evet iyi ki varsın..pisikolojimi düzenlediğin için,kulaklarımın pasını sildiğin için,yalnızlığımı payşaltığın için çok teşekkürler...
En son nilay_14 tarafından Cuma, Mayıs 11, 2007 15:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

iyiki warsın abicim yaa şarkılarında iyiki war... :lol:
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

her sözü benliğimi anlatır. sağol feridun uzun uzun...
patosss

Mesaj gönderen patosss »

yazdığın her sözde hayatımdan bişeyler buluyorum...iyiki varsın feridun abim....
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

hayatımda kanayan yaralarımın ilacı onu çok seviyorum çünkü hayatımda en çok sevdiğim insanla halamla aynı gün doğumlu ama ne yazık ki onu kaybettim feridun a karşı içimde gizli bi çekim var adını koyamadığım belki bunun etkisi vardır diyorum kendi kendime hayatımda kimseyle dolduramayacağım bi boşluktu onun yokluğu feridunla sarmaya çalışıyorum yokluğunu ve onun bugün ölüm yıldönümü ve iiki feridun varki yaralarımı sarabilecek gücü bulabiliyorum kendime
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Yalnızlığımı onunla paylaşıyorum yoksa bu hayata karşı nasıl direnebilirdim bilmiyorum.Tek mutluluk kaynağım:P
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dostum biz varız bak yalnız değilsin değil mi? :wink:
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Güneş doğarken
sarı-mavi kelebekler gibi gezer gönül bahçesinde
Su içtikleri dere buharlaşıp bulut olur gökyüzüne
Saklarım onu içine kederlerimle birlikte
Şarkılarıyla yağmur olup yağsın diye :oops:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Bozcaada yazdı:Dostum biz varız bak yalnız değilsin değil mi? :wink:
Saol dostum sizler çok ayrısınız zaten benim için belkide ortak noktamız aynı olan tek dostumsunuz.
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Re: sağol feridun

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Yazdığın anlam yüklü şiirler için,magazin haberlerine malzeme olmadığın için,
şarkılarınla,
sözlerinle,
davranışlarınla,
...........
bizi tanımladığın için sağol FERİDUN DÜZAĞAÇ :D
nemesis
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ceyda

Mesaj gönderen nemesis »

Şarkılarında hayattaki yerini anlamlandırmaya çalışan minik kız büyüdü,olgunlaştı...Şimdi ne istediğini bilen emin adımlarla hayata galip gelme peşinde! Teşekkürler Feridun Abi.
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

beni anladığın ve bana şarkılar yazdığın için teşekkürler