Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Şarkılarımı seven insanlarla ortak dilim yok!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
blackpearl

Re: Şarkılarımı seven insanlarla ortak dilim yok!

Mesaj gönderen blackpearl »

O bizim dilimize hislerimize ortak oldu şarkılarıyla kendimizi ifade yoluna gittik,birşeyleri aldık şarkılarından ve kendimizi mal ettik..Ee bu pek de ortaklık sayılmaz sanırım!Haklı bence..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

zekasına ve duyarlılığına hayranım onun. bence 2. kez okuyun söyleşiyi alınan arkadaşlar olmaz mı?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

düşünceler yaşayışlar farklı parçalarda yaşanılan hissedilen düşünceler Feridun abide ayrı çoğu dinleyicide ayrıdır. Herkes kendine anlam çıkartır eminim o amaçla.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

"Şarkılarımı seven insanlarla bile bir ortak dilim olamadı. Tabulaştırma, tapınma durumları oldu internet sitesi forumlarında. Olmamalıydı. Yani içeriksiz yaşıyor, ucuz ve dünyevi hedefler peşinde koşuyoruz. "
Hmmm bu çok ağır bir itham.
Şahsen hiçbir zaman tabulaştırma yoluna gitmedim.
Şarkılarında kaybolmuşluklarımda bile sadece şarkılardı beni ona iten daha ilerisi, mesela tanışma, aklımdan geçmedi.
O söyledi, beni bana söyledi. Ben de "İçimdeki Ben"i ona söyledim.
Yani asla tapmadım ona, ama çok beğendiğim, bir şarkıcı(daha doğrusu rock müzik sanatçısı) olarak, doğrudur. Ama onun söylediği şu yukarıdakiler de asla yanlış değildir. Mutlaka öyleleri vardır, olacaktır, belki de olması gerekiyordur. Bu açılardan da bakmak gereklidir.
sevgiyle..