Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Şebnem Ferah

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Lalsu

Lal~

Mesaj gönderen Lalsu »

oLayı bitiren tek ki$i. kadife gißi bi ses .. üstüne söz yazıRı tanıyan görmedim ve görmiycemde.. :!:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bence türkiyenin en iisi tek gecerim
can kırıkları albümündeki en iyi parcası BEN BİR MÜLTECİYİM
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

BITANEM SEBOMUN TUM SARKILARI HARIKA .....MUHTESEM OTESI ...ANLATMAYA KELIMELER YETMEZ ....
superspider

Şeboooo

Mesaj gönderen superspider »

Warmı arkadaşlar şebo kibi bi rock kadını türkiyede çok güzeşl bi sesi war
bayılıyorum sana şebooo
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bence süper bi kadın fan sayfasıda süper bence herkesin dinlemesi gereken bir kişilik dinlemeyen hata yapmıştır demektir
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

şebnem ferah fazla dinlemem ama sigara ve mayın tarlası en sevdiğim şarkıları
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

SÜPER SÜPER SÜPER SÜPER VE Bİ DAHA SÜPER
aysen_g
Üye
Üye

sebnem ferah

Mesaj gönderen aysen_g »

merhabalar:)))sebnem ferah in cankiriklari albumunde cakil taslari sarkisi cok ilgimi cekti cunku sozler mukemmel eger dinlemediyseniz oneririm.albumu suan elimde yok kisa bi zamanda temin etmeye celisicam.simdilik cakil taslari favorim bi de multeciyi cok merak ettim onuda dinlemeye calisicam.hepinize mutlu gunler:)))
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

14 Ekim 2005 Cuma Saat: 13:30
Beş dakika önce Şebnem'in yeni klibini izledim...Çok mutluyum.
Üzgünüm çünkü en başından rastlayamadım. Ama ilk kez yayınlıyorlardı. bu da demek oluyor ki sık sık yayınlayacaklar.
Yine harika olmuş seyredebildiğim kadarıyla şarkı da klip de muhteşem.
Eeeeee Şebnem Ferah bu yaptıklarının kötü olamasını bekleyebilir misiniz hiç.
aysen_g
Üye
Üye

sebnem ferah

Mesaj gönderen aysen_g »

tabi sebnem in yaptigi hic bisi kotu degilde tam aksine cok basarili.lonely bisi rica edicem hangi sarkisina klip cekmis.:)))
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

Çakıl Taşları'na çekmiş. Çok güzel yaaa
...Benim bir hikayem var sonunu yazmadığım benim bir sevgilim var henüz tanışmadığım benim umudum var...
aysen_g
Üye
Üye

sebnem ferah

Mesaj gönderen aysen_g »

tesekkurler lonely bende izlemeye calisacagim.herkese mutlu gunler:)))
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

sebnem in klibini bugun izledim arkadaslar lonely in dedigi gibi gercekten cok guzel olmus:)))
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

YA BENDE BU KLIPLERI ISTIYORUM ......SIRF BUNUN ICIN TURKIYE YE GELICEM ......BURDA GOSTERMIYOLAR......OF OF .... :( :( :(
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Re: sebnem ferah

Mesaj gönderen lonely »

aysen_g yazdı:tesekkurler lonely bende izlemeye calisacagim.herkese mutlu gunler:)))
Rica ederim. Ne kadar güzel olmuş değil mi? Arkadaşlar hepinize tavsiye ederim dinleyim ve klibini de mutlaka izleyin. Açık konuşmak gerekirse Şebnem'in can kırıkları ndaki makyajlı hali o kadar da hoşuma gitmemişti. Ama bu klipde bambaşka güzel olmuş. Dümdüz saçları, makyajsız yüzü. Açıkcası duru bir güzellik çıkmış ortaya.
Benim yıllardır hayalimdi gitar çalabilmek. Bu aralar başka çabalardan dolayı unutmuştum. Şebnem'i öyle tek gitar çalarken görünce tekrar alevlendi. Yaaa ben gitar çalmak istiyoruuuumm.