Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sevdiğinizi beklemeye ne kadar tahammül edersiniz

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
bardacık

sevdiğinizi beklemeye ne kadar tahammül edersiniz

Mesaj gönderen bardacık »

arkadaşlar 5 yıldır birini bekliyorum eğer evlenirsek beni ikinci eşm olacak ona karşı duyduğum hissi daha önce hiç yaşamadım hani ruh ikzi ten uyumu davası varya işte o yaşadığım şey ama erkekler neden daha yavaşlar bazı konularda ben çok yoruldum sevgim acı çekiyor yeşerdikçe birileri gelip koparmaya çalışıyor buda canımı yakıyor bana cevap yazmak zorunda değisiniz ben sadece artık buınu ifade etmek ve acımı akıtmak istedim, ama ne olur birbirinize bunu yapmayın ilişkilerinizde net olun bişey kaybetmezsiniz
dürüst olmak kayıp değil kazançtır arkadaşlar tecerübelerime dayanarak söylüyorum...heleki aşk konusunda hiç olmadığınız kadar dürüst olun lütfen kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yok..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

maddiyata bakıp tanımadan evlenenler, tipe ayy ne yakışıklı dıyıp gevşeyenler ....evlenenler...
feridun abinin dediği gibi zaman tükenince başlıyor pişmanlıklar.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

O beni bekletmeye tahammül ediyorsa, ben niye onu beklemeye tahammül edeyim ki? :twisted:
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

Arkadaslar beklemek her zaman ıyıdır hanı derlerya zaman hers eyın ılacı dıye yalan soluyorlar sen onu beklersın bır kac yıl sonra bır bakarsın bekledıgın kısı sana kelek yapmıs ve dersın kı bu kadar beklemenın sonu bumuydu der ve çırpın maya baslarsınnn
akasya

Mesaj gönderen akasya »

beklemek insanlara ne kadar acı gelir oysa beklemek herseyin saglam temeller uzerıne oturturldugunu bi göstergesidir...
kım bu acıdan bakarsa sabrın nelere deger oldugunu anlayacaktır..
ama bu zamanlarda beklemek mantık dısı gıbı gelsede bekleyenler degerlerının karsılıgını alıyor beklemeyenlerse deger yargılarını tekrardan goz onunden gecırıyor olmalılar...
herkese bu yasama kargasasında kolay gelsın..
TÜM YÜREKLERE SELAM OLSUN...
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

İlişkide ciddiyet varsa (sadece ilişki değil her konuda) ve beklemek bazı şeylere cevap olacaksa eğer tamam denir beklenir. ama yok sadece oyalamak için söyleniyorsa "bekle" artık buna diyeceğim hiçbir sözüm yok :cry:
bazı şeylerden fedakarlık edersin ilişkide ama bu işin sonu güzel olacaksa fedakar olursun sonu iyi olmayacaksa ne beni oyalasın ne kendini.herkes kendi yoluna gitsin..
beni bekleyeni bende beklerim dürüst olundukça. beklemeyemem seni triplerine girecek olanında yolu açık olsun. onunla kaybedeceğim vaktim olmayacak nasılsa. elbet benimde karşıma benimle aynı doğrultuda düşünen biri çıkacaktır. gidenin arkasına ağlayamam :wink:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

BEKLEMEK

Mesaj gönderen hazan »

beklemek mi? zor ama değeceğine inanıyosam ve beni mutlu ediyosa evet. ama gerçekten özel ve düzeyli her yönden güçlü bi ilişkiyse. ama eğer aksiyse beklemem ve beklemeyeceğimide gidecek olan gitmeden açıkça söylerim. oyalamam.
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

Sevdiğin kişiyi beklemek bile ayrı bir zevktir. :)
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

evet gideni beklemek ayrı güzelliktir.sevginin acı ama güzel yanıdır.eger gelmeyecegini bildigin bir gideni bekliyorsan durum pek öyle degil.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

aramızda bişi geçmişse mesela o biyere gidiosa bekle beni gelicem diosa hep beklerim hiç sıkılmam ama aramızda hiçbişi geçmemişse ben platonik olarak onu bekliceksem sanırım yeni biri çıkana kadar :roll:
DENİZ

Mesaj gönderen DENİZ »

BEN DE SENN GİBİ YAPARDIM HERHALDE SEVERSEM BENDE SONUNA KADAR BEKLERDİM.EN İYİSİNİ YAPIOSUN İNŞALLAH İYİ BİR SONUÇ ALIRSIN :D
Pyro

Mesaj gönderen Pyro »

Gerçekten geleceğini bilsem ölene kadar beklerdim ama ne de olsa gelmez sırf yufka yürekliliğimizden kaybediyorum :? Umarım sevdiğine kavuşursun...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

gelmeyeceğini bilsem bile sonuna kadar beklerdim,beklerim...
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

bana kalsa bir ömür boyu beklerim. ama onun beklememi isteyip istememeside önemli çünkü bi yerden sonra kalbin yorulmaya başlıyo,umudun azalıyo... sonunda beklememe değecekse EVET beklerim.
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

konuyu yazan arkadaşımız ortalarda yok..acaba bi derman olabildik mi ona bilinmez..
En son dicoria_mavi tarafından Pazar, Ekim 14, 2007 01:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.