Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Ramos
Üye
Üye
İsim: Metin

Re: SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj gönderen Ramos »

merhaba günlük cok uzun zaman oldu uğramayalı sana...bu aralar garip geçiyor günler....vize zamanları yaklaşıyor...ee tabi haliyle benim de keyifler kaçmaya başlıyor... 1 ay öncesine kadar acayip şanslıydım herşey istediğim gibi oluyordu... ama bu aralar ne istersem tersi oluyor...feridun abinin şarkıları var en azından...
''Ne kadar yol gitsem de...Uzak hep uzak...Uzar gider bu hikaye''
Ramos
Üye
Üye
İsim: Metin

Mesaj gönderen Ramos »

Günlük kimseler uğramamiş sana ...
Güzel bir gün dü kapanış daha süper oldu...
emre aşık ve gol...
ümit karan ve gol...
sıra geldi şimdi pazara....
kekillifd
Üye
Üye
İsim: Ali Ercan

Mesaj gönderen kekillifd »

Sıra Pazarda ve söz ''GENÇ FENERBAHÇELİLERİN'':

Selçuk ve GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL.....
Yine Emre Aşık ve GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL.......
Lugano ve GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL........
Ve DEIVID ve yine GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL....!!!!!

Lanet olsun!
Yine mi biz kazandık!?
(her zamanki gibi..)
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Sevgili günlük....
içimde anlamlandıramadığım bir hüzün....oturuyorum odamda..herşey güzel olsun diye dua ediyorum...herkes için...

--
LÜTFEN DUYURULARI OKUYUN VE MESAJLARINIZI ONLARA GÖRE YAZIN AKSİ TAKDİRDE YAZDIKLARINIZ ONAYLANMAYACAKTIR BİLGİNİZE:
turkce-ye-uygun-yazim-dili-ve-kelimeler ... t3569.html
duyuru1-t2.html
maviiaydan
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: maviiaydan

Mesaj gönderen maviiaydan »

Bugün yine klasik sıkıcı bir gündü.Yine kendimi arıyorum.Sevdiklerimi , sevmediklerimi , yapmak istediklerimi istemediklerimi , olmak istediğim yeri düşündüm.Gezdim dolaştım ama gördüklerim gördüklerim değildi.Eve geldim müzik dinledim.Boşalttım beynimdekileri.Dinlendirdim ruhumu.Ohhh çektim bi kere.Nereye kadar gider ki bu böyle.
Duygular sözlerlemi dar sanırsın; Uzaklardan duyulur sessizliğimdeki sevgi; Görmüyor gözüm ne gökyüzündeki maviyi ne de denizdeki mavillenmiş yeşili; Uzun kirpiklerinde kaybolduğum sevgiyi arıyorum
tayfun4
Üye
Üye
İsim: Tayfun

Mesaj gönderen tayfun4 »

bu ara yorulmaya başladım hemde çok.sabah 8 de evden çıkıp akşam 9 da eve dönüyorum.ondan mütevellit herhal. bilgisayar kursundayım,meb bütün siteleri yasaklamış,sade google açılıyor :) bu ne bohem hayat
nurayk
Üye
Üye
İsim: nuray

Mesaj gönderen nurayk »

....bugün rahatsızdım işe gitmedim evde kalıp dinlenmeyi tercih ettim günümün yarısı yatmakla geçti diğer yarısı da anne baba oturdum klasik bir gün :)::)))
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

yaşlanma sendromu için erken değil mi be günlük :) 24 e az kala 24 ten korkuyorum nedense..
~
ansızın gelecek gibisin..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

sevgili günlük

benim doğum günümü pek kimse anımsamamış. hatta haksızlık etmek istemem ama kimse anımsamamamış:( içimden bir ses unutmuştur(lar) diyor. neyse
cillopum
Üye
Üye
İsim: tilya

Mesaj gönderen cillopum »

sevgili günlük.....evde kağıda yazdığım gibi değil seni yazmaka bu kez.....üstüne çizikler atıp resimler çizemeyeceğim.huzuzrsuzluğu illede sözlere yansıtacağım.hava yağmurlu ankarada.huzursuzum.bir diş hekimini özledim galiba.içimde bastıramadığım tuhaf bi duygu var ilk defa güçsüz hissettiğim,yaşamadığım karşı koymakta zorlandığım bi his bu.nefretle karmaşık bi şey bu.ama yinede ona kendimi hatırlatmak istiyorum.ve biliyorumki birgün bitecek.....inandığım tek şey ve beni ayakta tutan ağlamamak için tek nedenim bu......bir gün bitecek demi günlük.lütfen bitsin bu karmaşa.içimdeki yalnızlığım bitsin.çok zor geliyo artık güçlü davranmak...hoşçakal:...
yiltisss
Üye
Üye
İsim: yıldız

Mesaj gönderen yiltisss »

Konya soğuk .. Sanki daha bir yalnızlık var üstümde bu aralar nedense.. Gücü tükenir ya insanın artık hiçbir şeye takati yoktur o haldeyim bende bugünlerde .. Erken pes etmek için ama yoruldum artık yalanlarından bu sahte dünyanın .. Gerçek varsa ya şimdi gelsin ya da sonsuza kadar beni yalnızlığıma terk etsin ..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

günlük, demin bilgisayar takvimine gözüm çarptı da, fazla zaman kalmamış he. 5-6 ay sonra dediğim günleri hatırlıyorum da; 15+4 uzatma olsa bir de yuvarlasak 20 gün kaldı. hazırlık yaptım mı, pek sayılmaz. uzuuun ve bazen ürpertici gelen bir süre 15 ay ama az öncesine kadar bu kadar ciddiye binmemişti :) 15 ay farklı bir kişilik, farklı mekan, farklı olaylar vs.. fazla rutin hayata biraz iyi gelir mi bilmiyorum ama yine herkes gibi günleri sayacağım kesin :) neyse şu akraba arkadaş ziyaretlerini vs. hızlandırıp netteki işlerimi yoluna koysam iyi olacak yoksa bir 15 ay aç kalabilirim :D ah bu ben, ah bu uyuşukluğum..
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Günlük; Ben, etrafım ve tüm dünya tek bir amacı var. Çalış para kazan, kazandıkça daha rahat yaşa, yaşlan öl. Yapılışı olmasa da düşüncesi görünüşü çok basitçe... Herkes güdümlenmiş gibi. Amaç 1 tane. Bu olmadan da olmuyor işin gerçeği. Sinir bozucu.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Sevgili Günlük,
Bugün hep cevapsız sorular sordum kendime.
Yaşayıp öğrenmeliyim sanırım.
Çok yorgunum...
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

Sevgili Günlük zamanın bereketsizliğini bir kez daha farkettiğim şu zamanlarda çok stresli günler geçiriyorum,,Yapmam gereken işlerim aksi gidiyor..Bütün terslikler bana uğruyor..Kısaca her türlü olumsuzluk benimle birlikte.Ben yinede yapmam gereken çizimlerimi yapıorum, tasarımımı yetiştirmeye çalışıyorum, kafa tutuyorum her aksiliğe fakat yoruluyorum çokça..:( Kendimi unutuyorum kimi zaman..Sonra diyorum ki bütün bu koşturmacaların sonu nereye varacak? İstediğim şeyleri elde edebilecek miyim? İdeallerim gerçekleşecek mi? vesaire..vesaire.. Sonrası kocamaan beyin yorgunluğu işte..Biliyorum ki şu sıkıntılı zamanlar geçip gidecek göz açıp kapama mesafesinde, tıpkı hayat gibi..Off Günlük umarım herşey yoluna girer..Umarım!! Günlükcüm sana Lale Müldür'ün çok sevdiğim şiiriyle veda ediyorum..haydi eyvallah..

Rüyalar..

Güzel bir rüya:
Yanımda birisi
var, tanımadığım
birisi. "Ben yokken
ne yaptın?" diyor
"I didn't exist" diyorum.
"Ben de" diyor..