SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Re: SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj gönderen fotosentez »

günlük yeter ama artık ya! ya ağrı şoku geçiriyorum ambulanslar hastaneler ya şohbenden zehirleniyorum bıktım ama artık.güzel bir haftam geçmeyecek mi?bütün aileyi berbat etmişim.herkesin moraller bozuk.bana bakan,bana gözü çarpan başlıyor ağlamaya.bi morali düzgün olan ben varım sanırım.allahtan kazasız belasız atlatıyorum hepsini.güzel şeylerden de bahsetmek isterdim ama malesef..bu aralar pek de güzel şeyler olmuyor.inan olduğu zaman ilk sana haber vereceğim günlük..ama şimdilik hoşçakal..
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

Günlük, yeni bir sayfa açtım :wink:
Ama bu sefer sayfam kirlenmesin demeyeceğim, elimden geldiğince karalamaya çalışacağım sayfamı çünkü istesen de istemesen de o sayfa kirleniyor. Bari ben isteyerek kirleteyim sayfamı bu sefer... :evet:
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

iki gündür aklımdan f.d.konseri çıkmıyor. :D planlar yapıp, sonra beğenmeyip yeni planlar kuruyorum kafamda... inşallah bir aksilik çıkmaz... :wink:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Günlük,düşündüklerimi yaşadıklarımı anlatacak halim yok bugün sana..
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

kaç kişi daha çıkıp gidecek hayatımdan :( :?:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

sevgili günlük dürüst olmak suç mu ? tepem atınca acaba benim karşımda kim durabilecek merak ediyorum . aman allahım ya asabımı bozmakta insanlar ne kadar yalan ve saçma sapan sözler var beyinleride. bide terbiyesizce gözlerime baka baka yalan söylüyorlar. ben ilerde kesin birine kes be yeter bıktım yalanlarından . kendin inanı yormusun kendine . dicem ama ne vakit bakalım . testi kırılmadan mı kırıldıktan sonra mı düşünüyorum işte .
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

günlük,
sonunda şu heyecenla ve bolca mide krampıyla beklediğimiz organik kimya vizesini atlattık!!aman Allah'ım üstümden kalkan yük inanılmaz kihkih
umut etmeye korkuyorum ama galiba bayağı iyi bi not gelecek :lol: :wink: dün gece ikiye kadar çalıştım uykusuz ve yorgunum :( bu da yetmezmiş gibi yan taraftaki pek muhterem(!) S.. hanımefendinin dinlediği şarkılar ve hanımefendinin vokalleri eşliğinde uyumak için nafile bir çaba içindeyken "Allah'ım lütfen şu kızı sustur artık bira da zekasını arttır" diye dua ettim :evil: :evil: ah bu kız beni sinir hastası edecek ya da sabrede sabrede derviş olacağım bu yaşta.. :lol: neyse günlük,umarım bu gece sessiz sakin uyuyabilirim :lol: :lol: :lol:
blackpearl

Günlük,bugün ne oldu da ben böyle sinir yaptım bilmiyorum hala da etkisindeyim bir şeylerin..Ama neyin ?Gergin ortamları sevmiyorum,insanların tüm negatif enerjilerini topluyorum sanki,hepsi abanıyor üstüme..Ya şu anda bile avazım çıktığı kadar bağırasım,gücümün yettiği kadar ortalığı yıkıp deviresim var.. :?
yiltisss
Üye
Üye
İsim: yıldız

Mesaj gönderen yiltisss »

günlük;
hem güzel hem kötü bir gün geçirdim bugün.. :? günüm güzeldi çünkü sevdiğim insanlarla güzel vakit geçirdim.. ama kötü olan bir tarafı da vardı ki 51 gün önce babannemi kaybettim ve herzamanki gibi bugünde aklıma geldi hüzünlendim.. :cry: babannecim seni çok özledim..
bugün daha fazla yazamayacağım kusura bakma günlük iyi geceler.. :(
fanciful
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen fanciful »

bana mail atmış günlük... sabah nete girmek istedim. demek ki hissetmişim. arkadaşıyla yaşadıklarından da bahsetmiş. daha ne kadar geçmesi lazım onu unutabilmem için? bilmiyor ki onu çok sevdiğimi... ve hiçbir zaman da bilmeyecek... hele böyle şeyler anlatması... atmalıyım onu aklımdan söküp çıkarmalıyım kalbimden. yeter artık yapmalıyım bunu genç yaşımda tükenmeden :(
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

üzüldüm günlük sen de bil hissettiklerimi...
esradd
Üye
Üye
İsim: esra d

Mesaj gönderen esradd »

rüyamda su kaplumbağası yuttum günlük :shock:
blackpearl

Süper bir gündü günlük,süper.. :lol:
Kullanıcı avatarı