Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SINAV

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Re: SINAV

Mesaj gönderen FDkolik »

filmi izlemedim ama Ogün Sanlısoy'un seslendirmiş olduğu Sınav(Koşu Başladı)parçasının klibini gördüm çok güzel olmuş...filimde diğer emeği geçen sanatçılarında seslendirmiş oldukları eserlerde bi o kadar güzel....filmi bilmem ama müzikleri benden tam puan alır yani.... :wink:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ahh bak ben unuttum onu :D
film kadar konuşulacaktır bu filmin müzikleri. hakikaten çok önemli müzisyenlerle çalışılmış. benden de tam puan vallahi :D
zesim
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen zesim »

bence türk sineması iyi yerlere gıdıyor bu filmde kanıtlarından biridir.. Ben begendım hem o sınav stresının öğrencıler ustundekı baskısını hemde hayatın gerceklerıyle dolu iç içe sıcak duygusal bir film olmuş, müzikleride filmi tamamlamış müzik seçimi harıka olmuş... emeği gecen herkesi tebrik ederm.. kaçırmayın derim
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

yaw sınav filmi güzel olabilir bilmiyorum izlemedim ama sırf tv ye çıkıp bu filmi izleyin bu film çok, iyi çok şey öğretiyo falan filan vs vs... dedikleri için gidip izlemicem.çok sinirimi bozdular yok böle bi tanıtım falan.insanlar salakmı? ya izlemek isteyen gider.kimseyi zorla götüremezsiniz yada ikna edemezsiniz hoş cebinde parası olmayan adamı ikna etsenizde bi işe yaramaz :twisted: ve yine benim cebimde para olsada o filme gitmeeeeeem :evil:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

tanıtım filmin kalitesini değil de daha çok izlenmesi için yapılır.

kaliteli olabileceğini düşünyorsanız, tanıtımları takmamalısınız..
~
ansızın gelecek gibisin..
yasemin
Üye
Üye

Mesaj gönderen yasemin »

benim bahsetmek istediğim tv lere çıkıp bas bas bağırmaları her filmin tanıtımı var ok.bunda hiç bişekilde bi itirazım olamaz benim bahsettiğim şeyle sizin söylediğiniz farklı şeyler sinan bey.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

yo sizi çok iyi anlıyorum. ben de bana biri şu güzeldir ya bak bu ara şu meşhur filan dese hoşuma gitmiyor, yapacağım var sa da yapmıyorum.

ama ne biliyim, oyunculardan olsun, fragmanından olsun (başkasından duyma hariç diğer şeyler yani) biraz hoşuma gittiyse kendim için giderim.
~
yasemin
Üye
Üye

Mesaj gönderen yasemin »

malı sattırmak için çığırtkanlar vardır bilirsin mutlaka.ben onlara benzettim valla çok iyi mal değilki bağırıp duruyolar.
he biraz da şu açıdan bakmak gerekir sanıım türkiye de birisi birilerinin gözüne bişey sokmazsa kimse farketmiyo.ama bu kadarı da fazla bence.amaaan boşver sinan gece gece derdimize bak.gerçi biraz da film oyuncularından birisi netteki filmle ilgili forumları çok okuyomuş ona sözüm birazda =)
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

:P
~
biryorgunerkek
Üye
Üye
İsim: aLp

Mesaj gönderen biryorgunerkek »

sistem öyle değil böyle eleştirilir işte... aslında filmin içinde başka başka iç acıtıcı olaylarda var çok yönlü bi çalışma olmuş emeğine sağlık ''SOLAK''
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

çok iyi bir senaryosu var filmin. çok beğendiğimi söyleyebilirim. öğrencilerin yaşadığı bütün gerçekliği yansıtıyor
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Herkez tavsiye ediyor ama ben daha izlemedim..Çok şey mi kaçırdım acaba ??
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

hmm sanmam çünkü bende daha izlemedim...... :)
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

gerçekten çok güzel bir filmdi. ve müzikler simgeler çok güzel oturtulmuştu. sınav başladığı andaki atların sahnesi dehşetti. herkesin izlemesini tavsiye ederim. özellikle anne babaların
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

ben çok beğendim. karakterler çok iyi oturmuş 2. gelse keşke :roll: