Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sizce duyguların hangisi daha güçlü?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Bugfixed
Lanet_qirl_666 klavyende problemmmi var ?
demişsin herhanqi bi problem yok sanırım sen problem olan klavyeleri araştırmak için varsın burda!!!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

kavrama kabiliyetinin olmadığını düşünmüştüm zaten neyse yeri bura değil senin gibi var olan harfleri değiştirmeye Türkçeyi abuk sabuk yazanları vs defetmek için burdayım güle güle. sinirli:

Unutmadan 1,5 yıl önce de burda idin. Tikky takılıyordunuz geçen senede. sen ve arkadaşın gene neyse dedim düzelmiştir devamsın yani neyse ben burda olduğum sürece yer yok sana burda . sen üye oldukça bende banlıcam seni.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

güven yoksa sevgi yoktur,aşk kendini tamamlayamaz.Güvensizlik nefreti,acıyı,korkuyu,öfkeyi,kini doğurur çoğu zaman.
Bence güven en güçlü olan,güvene tam anlamıyla ulaşması çok zor olduğundan.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

ANLASILAMAMKTAN BU GUVENSIZLIK.....
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

Güven ve Sevgi:...
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

bence nefret çok güçlü bir duygu.. yani bir insanı sevmeyebilirsiniz ama nefret??? birinden nefret ederseniz o kişi ağzıyla kuş tutsa yine giremez gözünüze...
bluedeath.dL

Mesaj gönderen bluedeath.dL »

sevgi ve korku.
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

ben daha önce ask ve nefret demistim ama simdi düsünüyorumda korkuda bence çok kuvvetli bi duygu.....
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Genelde hep aşk,sevgi,korku,nefret dıye yanıtlamısız bırde yanlızlık,terkedılme,aldatılma,aşşagılanma vb. duygularda cok kuvvetlı hıssedılen duygulardır. Bıraz olumsuz ornekler oldu ama hayatın gerceklerı ...
burcudalp

Mesaj gönderen burcudalp »

hani filmlerde hep derler ya ask ve nefret arsında incecik bir çizgi vardır gerçekten doğru hangisi daha ağırbasıyorsa o kazanıyor bencede ask ve nefret
gunesss

Mesaj gönderen gunesss »

aşk
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Aşk-kin-güven
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

bence aşk ve nefret....
serseri_m19

Re: sizce duyguların hangisi daha güçlü?

Mesaj gönderen serseri_m19 »

miniş yazdı:aşk,sevgi,nefret,korku,acı,öfke,kin,güven.....

sizce hangisi daha güçlü?...
aşk : biter! nefret : diner , korku : geçer , acı : unutulur , öfke : biter , kin : zamanla aşınır , güven : yıkılır..
ancak benim için bitmeyecek bişi varsa oda sevgidir sevgi benim için anaya babaya kardese vs. kişilere duyulan anlatılması zor bi duygudur.. bence en güçlüsüde bu...
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

bence aşk ve nefret,ama nefret biraz daha ağır sanki,yalnız bi kişiye aşık olursun ama tek bi kişiyle başlayıp kendinden bile nefret edersin