Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Size çok güzel haberlerim var..

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
benoktabe
Üye
Üye

Mesaj gönderen benoktabe »

tamam feridun düzağaç ağdalı laflardan hoşlanmıyor,kendisini diğerlerinden farklı bulup onu yüceltmemizden kaçıyor ama yani onu sevenlerden uzak duruyor havaları beni üzüyor...hepimiz adına...ha ben de kendisini tanıma konuşma şanşını buldum...sanırım toplu halde değil de teker teker bizle görüşse uzakta olmazdı...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İşte hiç öyle değil bu durum. Bunalmış artık,hayatını yaşamak istiyor.
İzin vermeliyiz bence.
schizophrenia
Üye
Üye

Mesaj gönderen schizophrenia »

Bu çocuksu hallerinizden sıyrıldığınızda anlıcaksınız.Bende öyleydim.Bu konu başlığında yazan bi kaç kişi gibi yani.(aşalama falan değil haa)..Feridun Düzağaçın etrafında olup onunla konuşmak için çaba sarfetmek,söylediklerinden anlamlar çıkarmak yorumlamak falan filan..ama artk büyümüş olsam gerek eheh..beni şarkıları ilgilendiriyo artık.hele eskileri şimdi yeniden demleniyor ya.yaşadıklarımla,yenilerle..bi başka dinliyorum evimin bir odasını,düşlerime kalı,oysa ellerini of of hele çiği...takip ediyormuş demiş ya biri.etsin etsin okusun devam et içimdekileri dışarı vurmaya..ben yapamıyorum sen vur içimdekileri kıyılarıma.vurki erişeyim evhamsızlığıma..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben de geç uyandım malesef... :(
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Re: Size çok güzel haberlerim var..

Mesaj gönderen destina7 »

schizophrenia'ya katılıyorum (ayrıca bu nasıl bir isimdir ya yazana kadar ne çektim :) ) bende lise1de dinlediğim gibi dinlemiyorum şimdi ama onun ayrı bir güzelliği vardı bunun ayrı. bir konseri için en önde olmak için neler yapmıştım hatırlıyorum da. o yaşın gereği bunlar olmalı hatta bunlar o yaşların en güzel yanları işte şimdi de o şarkıları dinlerken sanki yine o yaşdaymış gibi hissediyorum kendimi aşkın e halini dipteyim sondayım depresyomdayımı dinlerken orta okula giden bir çocuk oluyorum cumartesini dinlerken lise yıllarım aklıma geliyor özlediğim o sıralarda dolaşıyorum bazen kokusu bile geliyor burnuma hatta şöyle gözlerimi kapattığım zaman sanki zaman geriye dönmüşde o anı yaşıyorum
feridun abide onun şarkılarında zamanı geri almanın yolunu buldum ben bu az bişey değil benim için
böyle yüceltilmeyi sevmediğini biliyorum feridun abi ama okuyormuşsun ya burdakileri inan bence burada yazılanlar sensin :wink: .
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

Bence Feridun Düzağaç'ın şarkıları hiç eskimedi eskimeyecekte. çok farklı bir duygu bu. çünkü normalde bir şarkıyı çok seversin bir dinlersin iki dinlersin üçüncüde bıkarsın ama f.d nin hiçbir şarkısı beni (yıllar geçmişte olsa) bıktırmıyor mesela hatırlıyorumda lavinya yı dinlerken o zamanlar ne hissediyorsam hala aynı duyguları hissediyorum ve hala çok duygulanıyorum
ve umarım hiç bıkmam
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

ponnik e aynen katılıyorum.gerçekten öyle.şükürler olsun ki feridun abimiz bizlere yıllar geçse de eskimeyecek 5 albüm verdi.bu gerçekten hem onun, içindekileri ifade etmesi adına hem de bizim onu daha da iyi tanımamız adına faydalı olacak.açık ve net söyliyim arkadaşlar ben feridun abimin hayatını,duygularını,şarkılarında ne anlatmak istediğini paparazilerden,saçma televolelerden(ki fd de bunlardan nefret ediyor.) duymaktansa açıp o şarkılarda ne mana var kendi kendime öğrenmeyi tercih ederim.belki öğrenemem ama en azından çalışırım. feridun abiyi özel kılan,anlamlı kılan bu özelliği bence;çok fazla kendini göstermemesi. tamam o belki sanal alemdeki bu (ona göre) abartılı lafları pek sevmiyor.ama onun gibi bir kişi daha yok ki biz ona DUAYENİMİZ,ÜSTADIMIZ diyelim. selam olsun sana ÜSTAD..
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

tamam hepimiz seviyoruz bi şekilde feridun düzağaç'ı ama ne bileyim hayatımda içtiğinm en guzel suydu falan filan..bunlar bana bıraz sıkıcı gelıyor feridunu ılahlastırmak ya da herhangı bır ınsana bu kadar hayranlık duymak onu da sıkar ki zaten oyleymıs baksanıza ben o adam degılım demıs ferıdun duzagac...sevelım ama bu agdalı laflarla abartmayalım derim ben..ama yıne de karısamam ısteyen ıstedıgı gıbı sevsın ne bıleyım ben :D saka bı yana haksız mıyım arkadaslar??ben bıle bu yazıları artık okumadan gecıyorum hep aynı abartı falan kaldı kı fd gıbı bır ınsan(ovulmekten hıc hoslanmayan) hıc okumuyordur bunları
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ayrıca o övgü dolu, ağdalı sözleri duymaktan haz eden bazı şarkıcıcıklar aynı kişilerin kendilerine getirdikleri en ufak bir olumsuz eleştride parlamasını da biliyorlar. sonuç hakikaten iğrenç bi duruma dönüşüyor. Feridun Düzağaç zaten olması gerekeni istiyor ve yapıyor. iyi yapıyor =)
alpevren
Üye
Üye
İsim: alper

Mesaj gönderen alpevren »

hadi darısı başımıza inşallah biz de bigün tanışırız
yiltisss
Üye
Üye
İsim: yıldız

ben konyada tanışmıştım..

Mesaj gönderen yiltisss »

konya da bi imza gününde bol bol resim çekinmeye fırsatım olmuştu şimdi buraya gelinceye kadar resimlerle avunuyorum ama bence o bu haliyle muhteşem bi insan zaten çekimserliği utangaçlığı ve yalınlığıyla sevdiriyor kendini hep böyle kal feridun abi seni çook seviyorum.. :P :) :D
poisongirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen poisongirl »

herkes çok mu şanslı?.. Yoksa ben mi çok karamasarım?..
fede
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: BERK

Mesaj gönderen fede »

yıldıssss o gün yanımda foto makinesi yoktu. H A T I R L A T M A saydın :twisted: ne güzel bilinç altımda bi yerlerde duruyordu; ama konser süperdi 4. kez ne zaman gelir ki KONYAya?
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Günün birinde belki ben de tanışıp konuşma fırsatı bulurum.Fırsat elime geçmişti ama yapamadım.Olmadı :!: Yanında onunla konuşmaya çalışanlar vardı :arrow: Olmadığım bir şey gibi(alev alev fanatikleri gibi) görünmek istemedim belki.Onunla konuşanlar böyledir demiyorum.Sakın yanlış anlamayın :!: Ama o anda yanında bulunanlar öyleydi.Belki başka bir zaman konuşma fırsatı bulurum... :? :(
yiltisss
Üye
Üye
İsim: yıldız

Mesaj gönderen yiltisss »

çok özledik onu burda gel artık feridun abi konya sana hasret.. :cry: :cry: