Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Son FD Konseri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

deniz902 yazdı:arkadaşlar ben fdnin izmit sabancı kültür sitesinde konseri varmış duyumunu aldım ama bilmiyorum doğrumu nettende araştırdım bir sonuç bulamadım bilgisi olan var mı acaba

ewet arkadaşım doğru duymuşsun bak
[link removed by admin] buradan bakabilirsin.
deniz902
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen deniz902 »

arkadaşlar sabancıdaki konsere giden varmı?çok süperdi konser eski yeni hemen hemen her şarkısını söyledi ayrıca onu ilk defa istavroz çıkarırken gördüm ama istavrozmuydu yoksa bizim bilmedğimiz bir işaretmiydi bilemem ama konser güzeldi çok kalabalıktı bütün koltuklar dolmuştu....
bozcaadali
Üye
Üye

Arkadaşlar konser güzeldi fakat kısa sürdü doyamadık:( bir de bir grup kız "ben kısaca fd" diye bağırıp durdular tabiki fd de espirili bir şekilde yanıt verdi :P "biraz yorgunum dedi eskişehir konseri vardı dün akşam" dedi ama yine de performansı iyiydi.Estarabim,Ebruli ve Mazeretim varı harika yorumladı.O bir grup kız yüzünden kulis karışıktı çabuk çıkmak zorunda kaldı.Birde benim sitem yok dedi.Herkes "Lavinya net var "die bağırdı ewet onu biliyorum dedi bende feridunnet de var dedim sevindi ve sık sık neti takip ediyorum dedi haberiniz olsun :wink: dream hafta sonunu izleyin çok güzel bir röportaj oldu dedi,gerçekende güzel olmuş.Bir de gözlüğü için söylentiler varmış imaj falan yapıyo demişler."BENİ BİLEN BİLİYOR ZATEN ÖYELE BİR AMACIM YOK ZATEN GÖZLÜKERİM NUMARALI BU OLMASA SİZLERİ GÖREMEM"dedi güzel bir konserdi.Her güzel şey nasıl çabuk biterse konserde çabuk bitti :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

en son 14 mart izmit sabancı konserine gittim 4. sıradaydım muhteşemdi herzamanki gibi salonun alabileceği kadar kalabalıktı :)
bozcaadali
Üye
Üye

zeyna26 yazdı:en son 14 mart izmit sabancı konserine gittim 4. sıradaydım muhteşemdi herzamanki gibi salonun alabileceği kadar kalabalıktı :)
Lavinyadan kimseyle görüşemedik keşke gidiceğinizden haberimiz olsaydı Zeyna ablacım.