Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Son FD Konseri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
gokceo

Son FD Konseri

Mesaj gönderen gokceo »

Merhaba, ben daha yeni girdim aranıza ve sıkı bir Feridun Düzağaç dinleyicisiyim..
Dün gece de konserindeydim.Daha önce konserine gitme fırsatı bulamamıştım, daha doğrusu kaçırmıştım ama dün konserine gidebildim diye, ağladım mutluluktan.. :cry:
Konser başında boynunun tutulduğunu, iğne olduğunu ve öyle çıktığını söyledi sahnede..Yeni albüm ağırlıktaydı ama eski şarkılarından da söyledi.Çok eğlendirdi, hüzünlenirdi, güldürdü..herzamanki gibi...
şarkı sölerkne kayboldu, biz de kendimizi kaybettik..O iyi bir sanatçı..Değerini bilelim..
Sevgilerimle..
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

merhaba,
dünkü konser yeni melektekine göre sahne dezavantajı olmasına rağmen olağanüstüydü.
yeni albümün satışları iyi değilmiş canı biraz sıkılmış. ben kendi adıma 5 tane daha alacağıma dair söz verdim :)
bu notları okuyor mu bilmiyorum ama "üzülme; senin hayran kitlen okadar sağlamki seni yarı yolda bırakmaz" demek isterdim kendisine... hele yenimelekteki konserin dinleyicilerinin çoğu çok ciddi fanatiklerdi, birkaç kişiyle tanıştım sadece konser için farklı şehirlerden gelmişlerdi.
sevgiler,
basak
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

sabancı konserine giden arkadaşlar ,konserle ilgili bilgi versenize .kalabalıkmıydı , şarkılara eşlik edenler çok muydu vs. vs.
malesef uzak olduğu için gidemedim. bostancı gösteriye en kısa zamanda gelir inşallah.
selamlar herkeze
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Evet ya lütfen bilgi verin konser kaç saat sürdü kaç şarkı söledi kalabalıkmıydıı bekliyoruzz... :wink:
Basak
Üye
Üye

Mesaj gönderen Basak »

merhaba,
koser kalabalık sayılırdı, üniversite öğrencileri çoğunluktaydı. ben 3.sıradaydım ön sıralarda genelde öğretim görevlisi olduğunu tahmin ettiğim insanlar vardı. seyirci kitlesi olarak ve coşku olarak yeni melekteki konserle kıyaslayamayacağım. oturularak izlenmesi ve sahnenin seyircilere uzak olması biraz dezavantajdı. ben bütün şarkılarına eşlik ettim :) ama çevremde çok fazla eşlik eden görmedim, beki önlerde oturduğumdan dolayı. herzamanki gibi alev alev, fd ilgi gördü.
öğrencilerin servisleri kalkacakmış bu nedenle biraz stres vardı üzerinde galiba, biirkaç kere sordu saat kaç? servisleriniz kaçta kalakacak diye.
diğer arkadaşın da belirttiği gibi omzu tutukmuş, iğne olup gelmiş; "üstün dans performansımı sergleyemiyorum" dedi. yine de süper bir performanstı. ben türkiye'de üzerine tanımıyorum. bu arada bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama aranıza yeni katıldım.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Sanırım biz biraz daha şanslıydık,yani Yeni Melekteki konseri anlatılanlara göre daha iyiymiş.Bende Yalovadan kalkıp gitmiştim ama o geceye değerdi doğrusu :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Sabancı'daki konseri görmedim ama Yeni Melek'teki konser gerçekten çok güzeLdii... :) Öncekilere göre çok daha farklı bir havasıı vardıı.. beLki de bana öyLe geLiyoo??? :)
Basak
Üye
Üye

Mesaj gönderen Basak »

yanlış anlaşılmasın bu arada, fd'nin performansı çok iyiydi. sadece yeni melektekine göre seyirci farklılığı vardı.
klipte geçen hafta sonu çekildi. feridun işadamı böyle takım elbiselerle falan. sonra sıkılıyor "deliye vuruyor" :)
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Klibin çekildiğine çok sevindim ne zaman gösterilir acaba merak ediyoruz artık
bozcaadali
Üye
Üye

ayyy kimbilir ne kadar güzeldir.Ne zaman yayınlanıcak acaba?
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

vayyy...klip bayağı güzel olmuş sanırım her zamanki gibi...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

klip yayınlandımı yoksa tam anlayamadım da...
bu arada klip dediğiniz gibiyse gerçekten muhteşemdir....
bozcaadali
Üye
Üye

bu akşam ankarada FD'nin konseri var.Ankaralı arkadaşlar onu yalnız bırakmayın bizim içinde eğlenin.
bazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bazen »

sgm çok kocamandı yaa göremedik net bi şekilde Feridun`u ama çok güzeldi yine de bi gece daha cennete mi düştüm die hissettim... :lol: ama yine de yaşasın yeni melek konserleri hem küçük hem ayakta hem de yakınn...3 şubattaki konser daha süperdi kesinlikle...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Arkadaşlar ankara konseri süperdi.Sabahtan beri koyu bir sohbet ettik.Lavinya.net i takip edip etmediğini sordum.Bezen ediyorum dedi.Ama belki hayal kırıklığı yaratabilecek birşey daha söyledi:''ORADA TARTIŞILAN KONULAR VE SORULAN SORULAR BENİM CEVAP VERMEK İSTEMEDİĞİM,ÇOK ÖZELE KAÇAN KONULAR.BU YÜZDEN FAZLA İLGİLENMİYORUM!..''