Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

soru

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
aslid
Yeni Üye
Yeni Üye

soru

Mesaj gönderen aslid »

herkese selamlar;
ben yeni üye sayılırım gerçi bütün yazıları okumaya çalışıyorum ama yazılara katkım henüz yok :)
benim sormak istediğim bu sitede çok mükemmel insanlar var. Yaşam kavgasına, hayatın keşmekeşliğine düştüğümüz, ömrümüzü hep koşturmaya adadığımız şu yıllarda hayatı daha güzel kılmak adına ne gerekiyorsa yapmak lazım diye düşünüyorum. neden burdaki arkadaşların katılacağı bir çay partisi, tanışma kokteyli vb birşey düzenlemiyoruz. mesela ben bugfixed'i çok merak ediyorum ya da karadsin'i. gerçi karadsin'le tanışmayı yüreğim kaldırmayabilir düşer bayılırım:)
geçen ay işyerinden bir arkadaşımızı trafik kazasında kaybettik. henüz 21 yaşındaydı. bunu şunun için söylüyorum bize armağan olarak verilen bu hayatın kıymetini bilmek lazım ve hiç bir anını boşa harcamamak lazım.
60 yaşına geldiğimizde torunlarımıza(ki olursa) anlatırken "ya böyle bir site vardı şöyleydi böyleydi" demek yerine herkesin sokaklarda birbirine düşman gibi baktığı şu ortamda biz dostluğa örnek olalım. bir araya gelelim, tanışalım, sohbet edelim, feridun abinin konserine gidelim, ne biliyim bir şeyler yapalım işte...
bu benim naçizane fikrim, büyüklerimiz ne derse onada saygımız sonsuz:)

---
Başlık bu linke taşınmıştır:
lavinya-net-t-shirt-t3683.html
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

mesela herkesi eskişehirde ağırlayabliriz ne dersin:D hem de böylece herkesi yakından tanıma şansı da bulmuş oluruz:D :roll: :roll: ufuk sen de gelcen mi?????
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

murat'ı herkes merak ediyo, galeride resmi var bakabilirsin. iç dünyasını anlaman yada paylaşması zor sanırım. bu arada istanbul'dan forma yazan daha çok olduğu için öncelik olarak istanbuldaki arkadaşlarla buluşmak istiyorum...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

yaz aylarında haftasonu olan iznim bundan sonra haftaiçi olacak :cry:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Evet herkez bir birini merak etmesi dogal tabii... bulusmak konusuna gelince burda bulusuyoruz ya baska yere ne gerek var ki...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

niye küne? bi cafe de oturucan herkesin üzerinde lavinya.net tişörtü (millet bakacak "lem bunlar ne böle") ne güzel olur işte.. ama tişörtleri 4 yıldır yapamadık bi türlü
~
ansızın gelecek gibisin..
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

hadi yaw tşört iyi fikir.bide arkada herkesin nick yazıyosa allaaah düşüncesi bile heyecanlandırıyo :wink:
aycell_xxx
Üye
Üye

ewet ya::) arkasında nicklerimiz olmalı.. ne havalı olur ama:D
mrym
Üye
Üye

Mesaj gönderen mrym »

burada buluşuyoruz buluşma fikri güzel ama zor
doğru olan zorda olsa bunu yapamayız :(
aycell_xxx
Üye
Üye

neden olmasın ki.. bütün millet toplanamaz belki ama ne biliyim ankarada felan bi görüşme olabilir.. ankaraya yakın eskişehir:)
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

wallaha buluşöa zor olur da üstünde nickler yazılı olan tşört fikri mükemmel belkide yolda geçiştiğimiz insanların bazıları bu sitede ama bilmiyoruz tşört olayı olursa bi gün belirleriz o gün herkes giyer tşörtleri böylece aynı şehirdekiler yolda karşılaşınca..... düşünemiyorum böyle bir organizasyonu :idea:
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

evet ya çok süper olur :D
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

süper fikir yaaa.... :D çok sevdim, çok heyecanlandırdı beni bu fikir...yapalım nolur ya kim yapabiliyorsa hemen ilgilense keşke.... :oops:
hem belki site yönetimi dikkate alır heee.... :?: :?: :?: :oops:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bence de gayet iyi bir fikir..
böyle güzel bi sitenin t-shirt'ünü seve seve taşırız :)
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

niye kimseden ses cıkmadı bu konuda...?????????? :(
Kilitli