Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Stres Atmanın En kolay Yolu

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

saol ela'm!!
Sen de ii ki varsın..... :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

çok fazla takip edemesem de bu siteyi böyle haberlar duymak gerçekten çok mutlu ediyor beni.ben de sana çok teşekkür ederim bozcaada çok mutlu oldum en azından var olduğumuzdan habardar olabilir.kolay gelsin umarım konuşabilirsin.kendine iyi bak..
Bozcaada

iii ki varsınız sizde.....
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

bozcaada ne kadar şanslısın yaa...senin yerinde olmak isterdim! öf ben de onla tanışmak istiyorum.. ama bi gün gelcek eminim ben de görücem onu. görürsem bidaha bırakmam sanırım :)
yakından daha karizmatiktir sanırım :) ..
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Stres atmada en iyi yol olarak Feridun Düzağaç dinlemeyi keşfettim şu ana kadar...Ama araba yıkamayı da listeye alırım artık. :wink:
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

yahu yapmayın arkadaşlar tamam fan'sınız ama şunu düşünün bi kahramanınızla tanışmak onun göremediğiniz yönlerini size gösterir ve bu da ondan soğumanıza yol açabilir
belki de bir daha hiç dinlemezsiniz onu
gizli olan çekicidir
çekicilik sırların özelliğidir
ve ben onunla asla tanışmak istemem böylece büyü bozulabilir
bundan da çok korkuyorum işte
bırakın gizem çekiciliğini korusun arkdaşlar
bilmem sen ne dersin bozcaada??
Bozcaada

Zaten büyüsü kaçıcak diye onunla çok konuşamıyorum !
Onu içimde yaşamak her şeyden güzel benim için !
Biliyorum onunla ilgilensem sıkılıcak benden o kadar çok şey var ki sormak istediğim ama onun hakkındaki düşüncelerim değişebilir diye onunla konuşmaktan korkuyorum her defasında.