Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Stres Atmanın En kolay Yolu

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bozcaada

Stres Atmanın En kolay Yolu

Mesaj gönderen Bozcaada »

2 hafta önce bozcaada'da arabamızı yıkamaya götürmüştüm.
Feridun abi geldi.
Ayakta sohbet etme şansı yakaladım 5 dk kadar.
Abi nbr? dedim.
iiii dedi.
Biliyo musun? Stres atmanın en güzel yolu araba yıkamak dedi.
Haklısın abi falan dedim ben de!!
Dün yine gördüm buraya gelmiş selamlaştık,hoşgeedin abi dedim. Hoş bulduk emrah nasılsın dedi.
Onunla konuşmak beni gerçekten çok rahatlatıyo elini omzuma koyuşu bütün bu ruh halimi değiştiriyo!! Uçuyorum !!
Onu çok seviyorum!!!!
Sensiz olmaz be Feridun Abi!!!!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

abi neden söylüyorsunuz ki bunları duyduğumda ölmek istiyorum ya bende istiyorum fd ile konuşmayı neise ki ben konuşamıcam zaten şimdi dilim tutuldu
Bozcaada

abi murat abiye de söledim bozcaada'ya gelin bi hafta tatile benim otelde misafirim olun ben yatcak yer ayarlarım!!!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

öldürün beni,öldürün!ya bozcaada bari sölede bi ara kayseriye konsere falan gelsin.bu kadarcık şey istiom.çok özledik onu.bari bunu söle.lütfen.bidaa görüşürseniz.eğer elini benim omzuma atsaydı sadece ruh halim değil bedensel hal ve faaliyetlerimde değişiklik gösterirdi galiba :!: :!: :!:
Bozcaada

Bakın Feridun Abiyle çok çok muhabbet edemedim ama bu konuların konuşulmasından pek hoşlanmıyo!
Fotoğraf çektirmekten falan hoşlanmıyo kendisi!!
Hatta ben bi kere çok kırılmıştım sonra emrah söz şimdi bunaltma beni falan dedi!!
Çok üzülmüştüm ama onsuz olmaz!!!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

çok hoş birşey yaşamışsın bozcaada.feridun düzağaç yalnızlığımı,mutsuzluğumu yüzüme vuran ve ruhumun sesini duyuran eşine az rastlanır bir insan.gerçekten tanışmak beni çok mutlu ederdi.üstelik ne kadar mutsuz olsa da onun garip bi neşesi var,özellikle sahnede.konserlerini izlediğimde ya da hayranlarının herhangi bir konser hakkında fikirlerini okuduğum da bile o neşe bana geçebiliyor.tanışsam ne hissederdim kimbilir.umarım bir gün yaşayabilirim bu duyguyu.inan oldukça şanslısın...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

ben bozcaada'ya yakın bi yerde otursam..sık sık giderdim oraya.çünkü ; mutlaka karşılaşırdık.Orayı çok sevdiğini ve sık sık oraya gittiğini biliyorum.yada inönü den kombine bilet alırdım.Çünkü koyu bjk li kendisi.zaten bildiğim kadarıyla da beşiktaşda oturuyor.radikalde de yazı yazıyor bjk ile ilgili her cumartesi.gs liyim gerçi ama Feridun abim için değer
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

bıde gayet rahat yzıyon dımı....:( cok ballısın cook haı eywallah....:))....
Bozcaada

Dün akşam gördüm bozcaada'ya gelmiş
Saçlarını kestirmiş yine!!
Çok tatlı oluyo ama harbiden böle daha güzel ağır abim yaa!!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

hepimizin selamını söle bozcaada onu ne kadar çok sevdiğimizi anlat biz de selam göndermekle yetinmiş olalım bari çok şanslısın abi beee(bazen seni öldürmek istesem de resmi görünce wazgeçiyom sevimli adamsın walla :wink: )
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

yani bozcaada;hepimizi çatır çatır çatlatmayı nasıl da başarıyosun :!:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evt biliyorum fotoğraf çektirmekten falan o olaylardan hoşlanmıyo bunu tahmin ediyordum ve acı bi tecrübeyle öğrendim şçle ki bi konser sonrası onu bekledim sadece mrhba dicektim ve bir iki şey sorucaktım tabi tam o karşımda merdivenlerden o kendine has edasıyla inerkene noldu bilin bakalım benle birlikte onu bekleyen iki sulu üstlerine atladılar ben sadece elimi uzatıp mrhba dedim o tabi onların bu hareketini görünce benden de öle bişi beklemiş olacak ki hep beraber çekilelim arkadaşlar felan dedi ben kenara çekilp onları izledim baya sıkılmışa benziyodu ama onunla ilk tanışmamdı ve böle olmasını istemezdim çok pişman oldum gittiğime ama neyse ki arkadaşlar biras teselli ettiler neysee... :(
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

üzülme ela'm bana daha elini sıkmak bile kısmet olmadı ama içime doğuyo bi gün olcak diyom kendime Allah hepimize nasip etsin...amin diyin :lol:
Bozcaada

emrepark teşekkür ederim çok saol
Bu aralar pek konuşma fırsatı bulamadım ev yaptırıyomuş adaya onlarla ilgileniyo herhalde gece çok kalabalık oluyo cafe konuşamadım ama söz sorcam bu siteden haberi varmı falan diee ayarlıcam ben siz kendinize ii bakın !! :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bozcaada hakkaten çok saol hem bunun için hem de bu site hakkında falan ne düşünüyodur diye aklıma geliyo merak ediyordum tekrar saol!!!