Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TUYA NAZ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ya gerci bende sordum bir seyler ama birakalim su lavinya.net estril kalsin duzagac ailesine gore koliklere bir bakin :wink:
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 20, 2004 00:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlar feridunun kızını tapma derecesinde sevdiğini biliyo yada en azından tahmin ediyoruz??kızının forumda tartışılması pek de hoşuna gitmez heralde hiçbirimizin??ki bide işin içine eşini sokuyosunuz???bence noktayı koymak gerek???bence....
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

katiliyorum desem yalan soylemis olmam
nova

Mesaj gönderen nova »

.

:wink:

:arrow:
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

kızı hakkındaki başlığı atan kişiye yani bana bayağı bir cevap hakkı doğmuş gelmeyeli.arkadaşlar buradaki herkesin fd nin kızı hakkında bildiği şeylerin sınırlı ve paylaşılmasında bir mahsur bulunmayan(bence) bilgiler olduğu konusunda bir kere anlaşalım.

ya hiç kızı ile eşi bir tutulur mu?Bu mesajdan sonra bu başlık altında fd nin eşi hakkında lütfen kimse konu açmasın...

fd kızını çok fazla seviyor olabilir ama onu çok sevmesi onun hakkındaki çok ufak bilgileri aramızda paylaşmamızı engellemez.çünkü ufak ve şirin bir çocuk hakkında kötü bir şey hangi kendini bilmez söyleyebilir ki...ayrıca o sevimli kardeşimizin bizden gizlenebilecek kadar bir özeli olduğunu sanmıyorum...

karadüş bu konuda ortalığı karıştıran arkadaşlara rağmen çok objektif davranıp doğru kararı verdiğin için teşekkürler...
melissa__

bence özele girer,ayrıca beni biraz yanlış anlamışsın ben senin açtığın foruma bişi demiyorum ki sana cevap hakkı doğsun??sadece bu forum derinleştikçe tuyanın özelide dağılacak??ben olsam hoş karşılamazdım??baştada dedim bennn...
dipnoisti

Tuya nın ne kadar özeli olabilir ki yaw....ayrıca en ters anınla gel seni gidi melissa...
olaylara biraz geniş çerçeveli bakalım lütfen...
tamam ters anlı canlı..
melissa__

hala anlamamakta diretiyosun o kadarda anlattım o gün,tuyanın kendi özeli değil feridun un özeli dağılcak???ayrıca en ters halimi görmek dahi istemezsin
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Neyi tartışıyorsunuz ya neyi paylaşamıyorsunuz anlamadım. :evil:
melissa__

muhabbetlere katılamazsan işte böyle anlamazsın :!:
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

asabiyet :roll: :P
dipnoisti

şunu bil ki melissa kesinlikle feridun un ozelini senden cok dusunuyorumdur.ayrıca şu sık sık bahsettiğin ters halini göstermeye bile cesaretin yok...
bir de o gün çok sıkı feminist olduğunu söylediğin halde seni mat etmiştim.hey sakın üzülme...zamanla benimle atışmanın zararlrını anlarsın...
buralarsoguk

ya su sitede emniyet yok birileri polis cagirsin bizim can guvenimiz yok :lol:
dipnoisti

korkma buralarsoğuk...
hem bişey olacak olsa biliyorsun polisler iş bitince geliyorlar...:)
buralarsoguk

ya ne oyle guzel is yapiyorlar ki siz gidin yakalayin getirin bizde mapus haneye atariz derler .
Kilitli