Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TUYA NAZ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
dipnoisti

TUYA NAZ

Mesaj gönderen dipnoisti »

arkadaşlar Tuya Naz hakkında bildiklerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.Kimse bişi bilmiyosa FD siteye girip bişeyler yazar herhalde...ok merak ediyorum ...ne kadar tatlıdır kimbilir...sitede foto sunu gördüm gerçi ama yetersiz...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Tuya Naz 2 Kasım 1999 yılında dunyaya geldi. 2004 2 Kasımda Tuyanaz 5 yaşına girecek :lol:
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

kendisi hakan erken (tını'dan) in sölediğine göre çok akıllıymış çok şirin bi çocuk fiziksel olarak feridun düzağaç'a çok benziyo fd onun annesine benzemesini istiyomuş öle okumuştum (yapı filan olarak yani) ayrıca tüm hakları yalnızlığıma aittir deki yalnızlığım sana emanet fd tarafında kendi ölümünü düşünerekten tuya naz'a yazılmıştır...
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

evet cok seker hem tamamen f.d ye benziyor
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 20, 2004 00:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Hadi sitece Feridun Abilere çaya gidelim.Bi de pasta yaptıralım tatlı yiyelim tatlı konuşalım hesabından..
Şaka bi yana Feridun Abi (sanırım böyle dememe kızmayacaktır) ile bi yerde buluşsak da oturup muhabbet etsek ne mükemmel olur değil mi?Şahsen O'nunla böyle bir sohbet için neler vermezdim ki...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

al bendende o kadar...ama bunlar sade ve sadece "keşkeeeee"lerde...benden de tuya yla ilgili bi bilgide benden;babasının orijinal-alt yazılı dan sonra oldukça büyük bi koşturmacaya girmesinden çok şikayet ediyomuş babasıyla fazla görüşemediğinden dolayı??feridun düzağaç da bundan çok üzg
nmüş....harbiye açık hava konserinden hemen önce yaptıı bi röportajında okumuştum!dipnot:tuya eski mısır da ünlü bi kraliçenin adı.....
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

evet tuya mısır firavunlarından 1.seti'nin eşi 2.ramses'in annesidir naz da fd hep naz isminde kızı olsun kucağında nazlanıp dursun istermiş ordan gelio. bu arada christian jacq- ramses eserini okumanızı tavsiye ederim 5 kitaptan oluşuo
buralarsoguk

su ismi fd nin esi secmis
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 20, 2004 00:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
nova

Mesaj gönderen nova »

ramses i bende tavsiye ediyorum arkadaşlar

buralarsoğuk dikkat diyorum sana
tehlikeli sulara giriyorsun bence

:wink:

:arrow:
buralarsoguk

:roll:
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 20, 2004 00:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

evet aslında araştırılması gereken bir sorun :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

napcan eşini yaw allam allam :) Zaten yeterince özeline girilemeye çalışılıyor o kadarı da pes yani olur.
nova

Mesaj gönderen nova »

karadüşün dediği gibi özeline girilmesinden hoşlanmıyor
kolinik e baktıysanız korkunç halde..
lavinya bence bu konularda özel bir site ve böyle de kalmalı..

:arrow:
buralarsoguk

:roll:
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 20, 2004 00:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

duruma göre değişir bu. Çocuğunu felan sormak özel olabilir ama normal bir olgudur. ama eşinini ve ayrıntıları sormak ileri seviyede özele kaçar görüşümce.
Kilitli