Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TUYA NAZ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

aynen öyle küçük hanım....
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

dipnoisti isteyen istediğini düşünmekte özgür??ya nie algılayamıyosunuz biz oraya kendimize ait görüşleri fikirleri yazıyoruz,ne kimseye bunu kabul ettirmek gibi bi misyonumuz nede zorunluluğumuz var!!!sen öyle düşünmezsen düşünme banane ki!!ben öyle düşünüyorum....bitti!!saygısızlık dizboyu...ve lütfen özele giren muhabbetleri sık sık forumlara taşımazsan sevinirim...hiç bişi kanıtladığında yok zaten??bi konuşmada sürekli kendin konuşur ve karşındakine konuşma payı bırakmazsan tabiki kendini onu alt etmiş gibi görürsün...ama senin gibi biri için bu çok normal...seninle bana özel görüşleri tartışmayı bırak sana onlardan söz etmem bile...bu anlayıştaki bi insan.....herneyse,herkes kendi işine baksın!!!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bana kucuk hanim soyleme benim tamamen 14 yasim var
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:) evet haklısın!... arkadaşlar lütfen birbirimizin üzerine fazla düşmeyelim... Bizden büyükler de var :twisted:
dipnoisti

melissa sanırım algılama sorunu sende...özel muhabbet açma diyorsun ama açınca cevap vermede de gayet soğukkanlı davranıyorsun...
evet kimseye karşı misyonun falan yok olabilir ama benim yazdıklarımı saygısızca, sonuna 'BİTTİ' yazacak kadar gerilmiş biçimde yargıladığına göre bazı yerlerden aldığın eğitimin de sorunların var diye düşünüyorum...

aslında bu agresifliğini ,savunduğun görüşlerini iyi ifade edememene bağlıyorum biliyor musun?...aynen tartışma programlarındaki bağırıp çağıranlar gibisin....
biraz daha kitap okuyup savunduklarının doğruluğunu incelersen daha başarılı olabilirsin.

ben her zaman karşımdakine hak ettiği konuşma payını veririm ama sohbet chat şeklinde gelişiyorsa ve karşımdaki cümle kurmaktan ve klavyeyi hızlı kullanmaktan fakirse,artık yapacak bir şey kalmamış demektir..

seninle daha fazla muhatap olmak isterdim ama yaş ve bazı kabiliyetler bakımından bayağı gerilerdesin...dediğim gibi biraz kendini geliştir ki her zaman ayaklar altında çiğnenme...abi tavsiyesi...
dipnoisti

buralar soğuk ben onu seni küçük germek için yazmadım...iltifat olarak düşünmüştüm ama neyse...
özür dilerim...
buralarsoguk

biliyorum zaten ne anlamda kullandigini bildim ama su kelimeye gicik oluyorum
En son buralarsoguk tarafından Salı, Ekim 12, 2004 17:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:)bişey diyemiyorum:P
melissa__

benim için bu forumun konusu da amacı da başlıkta da yazdığı gibi tuya dır!ben görüşümü daha önceden ifade etmiştim!hala da öyle düşünüyorum!tek kelimeyle komik....seni olgunluğuma bırakıyorum!bırak allah aşkına sen 20 yaşındasın da noluyo??
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

konu başlığı tuya naz konunun geldiği nokta sen şölesin sen bölesin ne güzel değilmi bir insan haksızda olsa bir kaç edepli kelime edince karşısındaki insana söz hakkı tanımadan yada söyledği kelimeleri veya direk kişinin kendisini küçümseyerek kendini haklı çıkarmayı marifet bilenler var tıpkı dipnoisti nin yaptığı gibi belki senin başka insanların yaşantılarına özel hayatlarına saygın olmayabilir ama saygısı olanlara saygısılık yapmak yada aşalamak bir insanın kişiliksiz olduğunu gösterir ve en belirgin kanıtıdır. Karşısındaki İnsanın düşüncelerine saygı göstermeyen bir insanın kendisinede saygısı yoktur .
dipnoisti

Adalet çok güzel...Demek ki kişilikliymişim...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

tamam arkadaşlar lütfen buna kimsenin hakkı yok birbirleriniz hakkında yorum yapmaya. şu kötü bu iyi şu bilmem ne diye. Lütfen herkese söylüyorum bunu. o öyle söylemiştir onu soyledi diye yakıştırma yapamassınız. Varsa eğer şahsi incitici ve benzeri konular lütfen mail yazmaktan çekinmeyin. ben hesap sorucu felan değilim ama birilerininde bazı şeyleri dengede tutabilmesi ve güzel yürüyebilmesi için yapması gerekli. umarım anlarsınız arkadaşlar.
melissa__

bu başlık altına yazdığım için gerçekten murat başta senden ve herkesten özür diliyorum??ama sadece sana şunu soruyorum;forumlar düşüncelerimizi ifade ettiğimiz yerlerse amacına uygun olarak sağlıklı tartışma ortamları içermesi gerekmiyo mu??saygı unsuru korunmadığı sürece ben bu tarz seviyesiz arkadaşlarla muhattap olmak istemiyorum....
buralarsoguk

bir dakka galiba yanlis anlasildi her halde abim dedim o o kelimeyi saka anlaminda banma kullanir bir ata sozuyle beraber cocuk ne silah ne ben ben dipnoistinin hanki anlamda soyledigi gibide anladim ama bir anda gicik oldum asil ben bu tartismayi yarattigim icin hepinizden ozur dilerim ya boyle kucuk konulari birakin kendi kendinize boyuk problemler yaratmayin . :wink:
buralarsoguk

fd yi tanidiktan beri yillardir bir soru aklimi maskul etmis once su ki fd nin bir cocugu oldugunu duydugumda cok sasirdim belki sasirmam size tuhaf geliyor ama fd hep anlamsiz geliyor bana dunya diyor ,hayatin acilarini ,boslugunu anlatiyor ama neden bir baskasinida bu anlamsiz hayata getiriyor neden onada aci cektiriyor asla bu soyledikleri ve yapdiklari uymuyor eyer o zaman hayat anlamsiz gelmiyor ki bir cocugu var yada baska bir sey var birisinin ozel yasamina karismak istemem ama gercekten soyledikleriyle uymuyor
Kilitli