Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TUYA NAZ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

bence sadece onun sözlerine bi açıdan bakmışsın,o yüzden sana kendiyle çelişiyomuş gibi geliyo!bide farklı bi penceren bakmayı denersen gerçek sonuca varacağından eminim.....
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

hayir benim baktigim pencere bu ve bu pencereden boyle belki sen baktigin pencereden farkli gorune biliyor ama bana boyle ve sorumun cevabini almadim
melissa__

bak güzelim ben sadece diyorum ki olaylara karşı farklı pencereler bulmak senin yararına olur??benim baktığım bu,budur demek değil....ama bakmak yada bakmamak senin bileceğin iş!sen bilirsin?soruna gelince bence o manayı çözemediğin sürece böyle bi çelişki varmış gibi düşünmeye devam edeceksin....bence verdiği mesajlar açık ve net!ve kesinlikle o tarz bi anlam içermiyo :roll:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ben fdnin yaptığı o mükemmel müzikle ilgileniyorum.eşinin neye benzediğini bilmek yada bilmemek,bunun ne önemi var ki?zaten fd nin eşi olduğuna göre kesin ona uygun ve en az onun kadar mükemmel biridir. :roll:
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

kumralada galiba yanlış anlaşılma var...Tuya Naz FD nin kızının ismi...Eşi ile ilgili lütfen bir daha konu açma...
Fd şarkılarında hayatın acımasız yönlerine değinebilir ama hayat acımasız diye çocuğum olmasın düşüncesi Fd ye inan hiç yakışmazdı.Bu işin bence pencerenin farklılığıyla alakası yok...Yalnız baktığımız pencereyi sonuna kadar açarsak daha fazla şey görebiliriz diye düşünüyorum...Buralar soğuk bu sözlerim sanaydı...
Hem FD den geriye şarkılarının yanısıra bir de aynı kanı taşıyan bir yavrusunun olmasının bizim açımızdan da ne büyük şans olduğu tartışılmaz değil mi?
buralarsoguk

ne fayda ki o cocugunun kendine benzemesini yani dusunceli olmasini istemiyor belkide bunu o cekdigi acilarin cekmemesini istiyor onun icin eyer fd bu istegine devam etse o cocukta siradan biri olacak neise kendis i bilir
melissa__

arkadaşlar allah aşkına var mı böyle bi düşünce ya!hem bize ne adamın çocuğundan!mutlu bi evliliği,çok sevdiği bi hayat arkadaşı ve taptığı dünyalar tatlısı çocuğu var!!gerisini konuşmak bize düşmez?oldu olucak nie dünyaya getirdiler bu çocuğu da diyin bari!ne demek "yok böyle düşünüyo nie çocuk yaptı" ya?bu iş hiç de hoş olmayan bi boyut alıyo!lütfen şu konuyu kapatalım hepbirlikte......
ayrıyetten işi tapma boyutuna getirmeyelim dipnoisti!!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Evet arkadaşalar bu konulara girmeyelim lütfen.
dipnoisti

ben yazimda fd ye tapiyorum yazmadim ki....kim,nasil,nerden çikariyor bilmiyorum..Bu baslik altinda yazi yazan arkadaslardan bir ricam olacak...
Arkadaslar lutfen ortami germeye calisan kisilere karsi dikkatli olalim...Gayet sakince ilerleyen yazi dizilerinin arasina atesli bir yazi yazarak kim ne yapmaya calisiyor bilmiyorum dogrusu...
Ben FD yi çok seviyorum...Ve ona tapmiyorum...bu sözlerim,bu konuda suphesi varmis gibi gorunmeye calisan arkadaslarin susmasina yardimci olur herhalde...
TuyaNaz in nelerden hoslandigini falan bilen var mi?
Paylasirsaniz sevinirim arkadaslar...
melissa__

"FD den geriye şarkılarının yanısıra bir de aynı kanı taşıyan bir yavrusunun olmasının bizim açımızdan da ne büyük şans olduğu tartışılmaz değil mi?"
bu sözler kime aitse o üstüne alınsın!bu cümlenein anlamını bana açıklasana....sapıtıyosun iyice konuyu?sanane tuya nın nelerden hoşlandığından!
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

yapmayın artık başka bi forumda tuya fd nin hangi şarkılarını seviyor yok karsı kimmiş gibi soruların varlığı üzerine fd bu tarz şeyleri görmek istemediğini belitmiş bi üyeye bi konser sonrası... evli kızı var adı tuya naz bu kadarı yeter düşlerime kal......
melissa__

çok haklısın!
dipnoisti

TuyaNaz ın nelerden hoşlandığını merak ediyorum...asıl benim bunu merak etmemden kim neden rahatsız oluyor onu bilmiyorum...Nerede hangi kelimeyi kullanacağını bilmeyen kişileri karşıma muhatap olarak almam, benimle muhatap olmaya çalışanlara duyuru...
Ben sevdiğim birisiyle aynı kanı taşıyan başka birisinin olmasından mutluluk duyarım...Sanırım bu cümleyi anlayamayan bir kişi gerçek bir
FD hayranı olamaz...Kimse zoraki bir şekilde birşeyler yazmaya çalışmasın...
Belki elimde adresi vardır ve Tuya ya hediye yollamak istiyorumdur..En sevdiği şeyi bilmek isteyişim bu durumda normaldir.Kimse bana FD veya Tuya nın ağzından konuşmak için gelmesin...Her sözüm sahibine...
melissa__

nası biliyosan öyle yap!ama unutma hani demiştik ya feridun bu siteyi ziyaret ediyo die,bunları okuduğunda onu sadece kendine değil hepimize küstürceksin!!senin bu saygısızlığının bedelini hepimiz ödicezz!
buralarsoguk

mutlu olsun fd bey ben ne aptim ki disaridan bakinca cok normal bier sey her kes gibi ailesi ve cocugu var bu sozler yani ne diyorsunuz ama daha ileri bakdikca fd nin dusunceleri ve sozleri ile uymuyor bu yaptigi eyer derinden bakarsiniz kafanizi su konuya isletirsiniz ne ise bu sorunun cevabini kimse bilmiyor belki fd den kendim sordum cun bu benim onun hakindaki bir elestirim o da ki elestiriye acik birisi siz kendinizi yormayin
Kilitli