Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Uzun Uzun Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
nilay gurel

Mesaj gönderen nilay gurel »

zaten bi düş parcası oldugu için bu kadar tutttu.yoksa bizim insanlarımız gercekleri anlatan sarkılardan pek anlamıyolar...
mecita

Mesaj gönderen mecita »

[hakikaten süper
süper süper biliyormusunuz arkadaşlar benim hayatım f.d ile başladı .sözlümle onun sayesinde tanıştım
tüm güzellikleri onun sayesinde yaşadım ben
BİLİYORMUSUN BENİM ADIMDA LAVİNYA ÖYLE DERLER YANİ AŞKI ONUNLA YAŞAMAK HAYATTA HİÇ OLMAYACAK KADAR GÜZEL SÜPER BİŞEY 3 YILI AŞMASINA RAĞMEN HALA ONU İLK GÜNKÜ GİBİ SEVİYORUM
NEDEN Mİ?
BANA HALA LAVİNYAM DEDİĞİNDEN HALA FERİDUN DÜZAĞAÇI DİNLEMESİNDEN
Bİ KERESİNDE O ASKERDEYKEN YANİ
ISPARTADA F.D. NİN İMZA GÜNÜ VE BENİM İÇİN BİR İMZA ALMAK İSTEMİŞ VE ÇARŞI İZNİ OLMAMAMSINA RAĞMEN HAFTA İÇİ 1 SAATLİĞİNE DE OLSA FİRAR ETMİŞ AKILLIM...
SENİ ARAR DURUR BİR KÖREBEYİM
ÇIK ORTAYA NOOLUR YARALARIM İYİLEŞSİN
ÇOK ZAMAN GEÇTİ ÇOK ZAMAN GEÇTİ
HABER VERMEDEN GELME ZOR OLUR
ÜRKERTEN HALİİM KISKANIR AĞLAR BELKİ AMA.
BEN AĞLAYAMAZSAM ÜZÜLME NE OLUR GÖZLERİM BİTTİ
GÖZLERİM BİTTİ

ARKADAŞLAR NET TE F.D. İLE KONUŞMAK İÇİN İMZA ATTINIZ DEĞİL Mİİİİİİ :) :D
simeranyali

teşekkürler

Mesaj gönderen simeranyali »

teşekkürler
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

MRB ARKADAŞLAR FERİDUN ABİSİNİN İLK KASETİ PİYASAYA ÇIKMIŞTI BENDE OZAMANDAN BUYANA DİNLERİM KENDİSİ GİBİ MÜKEMMEL MÜZİK YAPAN SAYILI KİŞİLERDEN BİRİSİ İLK AŞKI ONUN MÜZİKLERİNDE YAŞADIM VE YAŞATTIM BEN DERİMKİ NE OLURSA OLSUN YİNEDE LAVİNYA DERİM . İNSANLAR SÖZLERDEKİ ANLAMI DEYİL ONU SÖYLEYEN KİŞİYE İLGİ GÖSTERİYORLAR BENDE BUNA KIL OLUYORUM ARKADAŞ BİR BAK NEDİYO NE ANLAM VERİYOR YOK ARKADAŞ NE YAPSIN MÜZİKTEKİ ANLAMI SANATCININ FİZİKİ DURUMU DURURKEN NE OLURSA OLSUN ÖNCE SÖZLERDEKİ ANLAM GEREK NE SÖYLÜYOR BİR DİNLEMEK GEREK SAÇLARINI KISATMASI VALLAHİ SÜPER OLMUŞ İŞTE BENDE BUNUN BU HOŞ ŞEYLER YAPMASINI ÇOK SEVİYORUM HELAL OLSUN YAKIŞIR TOPRAGIM SANA :lol: 8)
ASLIY

Mesaj gönderen ASLIY »

feridunun her albümü süper ya!!! hiç bi albümündede ayy şuda çok sıkıcı bi parça demedim...oooof offff feridun!
requiem

Mesaj gönderen requiem »

şşşşşş.... yavaş gel aslıy..

(espürü, yanlış anlama
:D
_aslan_umut_

Mesaj gönderen _aslan_umut_ »

bencede güzel şarkı olmuş harika :D
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

onunla ilgili herşey harika değilş mi zaten
denoktabenokta

Mesaj gönderen denoktabenokta »

ya bir insan hergün aynı parçalrı dinlemekten sıkılmaz mı ya
ben onunla akıl ergenliğine erdim!
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

valla fikirler bir yerden sonra değişebiliyorr

ben feridun düzağaçın yeni albümübnnü bekliyorum gözlerim kapalı
smash

Mesaj gönderen smash »

sanırım feridun a fd diyenLerLe eskiLeri ayıracak bi site burası,yada çoktan ayırmış biz yeni oLduumuzdan biLmiyoruz... :!:
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

onu çok seviyorum çooooooooook
ben ona benzetiyorum kendimi
onda kendimi buluyorum
şarkılarındaki hem o hem de benim
sözlerini hem ben söylüyorum hem de o
her sözü bende bir hatırayı canlandırıyor
feridun abimi çooooooooook seviyorummmmmmmm
desdinova

Mesaj gönderen desdinova »

şarkılarını çok ama çok seviyorum.lavinya,nadas,uçak,adı sevda,son yaprağıydı güzün,biterken herşey,yanında,aşkın e hali...hemen hemen hepsi yani :)
MARİACRON

Mesaj gönderen MARİACRON »

ya bilmiorum beni duyma ihtimalin ne kadar veya banabu şansı vermen ihtimalin ama mutlaka seninle konuşmak istiorum feridun düzağaç... ya senin olduğun her yerde varım.filmini 4 kez izledim.şarkılarını en az 4 milyonkez dinledim.ya neden? neden sana ulaşamıorum konuş benimle.hep bunu beklicem....
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Valla ben kendimi gerçekten şanslı hissediyorum bu konuda sabah günaydın,öğlen meraba,akşam ii akşamlar feridun abi diebiliyorum kızını öpebiliyorum o tatlı şeyi.... :wink:
Dün bisikletin arkasına tuyanazı bindirmiş geziyolardı çok tatlılar yaaa!!!
Feridun Abi seni çok seviyoruuuuuummm!!!!