Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Uzun Uzun Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Evet arkadaşlar feridun düzağaç'ın yeni albümü "Uzun Uzun Feridun Düzağaç" çıktı. Albüm 2 kaset. önceki şarkılar ile ayrıca ilhan şeşenden bir parça "rüzgar" da seslendirmiş. Asıl albüm ise bu yılın sonunda .Tüm feridun düzağaç sevenlere duyurulur.

Resim

Resim

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu Konserleri
28 Mayıs 2004

Feridun Düzağaç

Müzik Mahsülleri Ofisi
En son Bugfixed tarafından Perşembe, Ocak 5, 2006 12:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hayırlı olsun ne diyelim müzik marketlerdeki yerini almasını bekleyecez ki alalım mneysee
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Aldı.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

murat su dedigin konser albumumu?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

onun gibi birşey eski parçalar felan yani birde rüzgar parçası şeşen'nin.
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

ayni muhallenin cocuklari albumu de varemi piyasada o nasil yani yeni sarkilarmi ?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ara albüm olurya onun gibi.
.Terazinin Hüznü.
Misafir

iyi

Mesaj gönderen Misafir »

güzel almak lazım.
buralarsoguk

ara album nedemk?
hayalperestim19

Mesaj gönderen hayalperestim19 »

ara albüm eski şarkılarıdan oluşan kasedine verilen ad
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet hayalperestim söylemiş.
cagriaga

Öncelikle Selam

Mesaj gönderen cagriaga »

Öncelikle herkese merhaba;
Uzun uzun Feridun Düzağaç adlı albümün müthiş olduğundan eminim..Ama bir türlü alamadım çünkü kimsede posteri yok ve poster olmadan almak istemiyorum..Hatta bazı yerlere hiç gelmemiş bile...Adam diyo ki "yarın gelecek" gidiyoruz hani kaset "yok".......
Gıcık oldum açıkçası...
Ayrıca 28 Mayıs'taki konserdeydim ve canlı performansını da izlemiş oldum.Şunu söyleyeyim ikinci kez hayran kaldımm....
Neyse eski kasetleri bulmakta zorlananlar için güzel bir fırsat ve inşallah istediği başarıyı yakalar...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

uzun uzun feridun düzağaç albümü cok iyi olmuş.öncelikle cok samimi ve doğal.konser kaydı olmasına rağmen ses kaliteside güzel olmuş.insqan dinlerken fd yi yanında gibi hissediyor.ayrıca bircok sevilen sarkının aynı albümde bulunması cok güzel olmuş.bir fd hayranının yanında bulundurabileceği en güzel şey olmuş diye düşünüyorum.ayrıca yeni albümünün cıkmasınıda sabırsızlıkla bekliyorum
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

slm ya dinledim hepsini de güzel konser ortamı gibi evet ve hemen hemn tüm parçalarıda var lakin :( lavinya yı hiç söyleyememiş .
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

flower sana katılıyorum lavinia o kadar da hoş değildi. sanki popstar yarışması gibi bi ses var, konser kaydı olduğu için olabilir diyorum
rüzgar parcası favorim