Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yakıştıramadım..

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
yaskaman

Yakıştıramadım..

Mesaj gönderen yaskaman »

Feridun Düzağaç başlığı altında "o kısaca BJK" adlı bir konu kitlendi.
kitlenmesi doğruydu çünkü olay karşılıklı gs-fb atışmasına dönüp konunun özünden uzaklaşıyordu. ancak kitlenen konunun son mesajına baktığımda hayretler içinde kaldım..
bir site görevlisi taraf belli ederek yorum yapıyor ve konu bununla kitleniyor, sanki "kimse benim mesajıma cevap yazmasın" der gibi..
ordaki "17 takım ve TFF GS'ı elele şampiyon yaptılar" lafına bi cevap vermek istiyorum, siz Denizlispor'u yenebilseydiniz o 17 takım ve TFF bi işe yaramayacaktı..

ben forumda bi konu kitlenirken yönetici arkadaşlarımızın yorum yapmak yerine sebebini açıklamalarını öneriyorum. böylece daha otoriter ve saygın bir konumda olurlar..
buraya cevap yazan arkadaşlar olursa hiç bir futbol klübü adına konuşmamalarını rica ediyorum..

umarım bu yazım da denetimden geçebilecek niteliktedir
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Orada Ben Sadece Fikirlerimi Belirttim Herkes Gıbı ben yonetıcıyım dıye fıkırlerımı belırtemezmıyım ben yonetıcıyım dıye haklı buldugum seylerı savunamazmıyım ? Kımsenın Uzerınde bır Otorite Sağlamak gıbı bır amacımız yok Konu Uzamasın dıye de kapattım Sen bıraz art nıyetlı dusunmussun ve kendınce benım amacımın en son sozu ben soylerım benım dedıgım dogrudur gıbı bır davranısta oldugumu ima etmissin ... o da sizin kendı dusuncenız saygı duyarım ... Ayrıca Beşiktaş Macta Sportmence Centilmence Tarihine yakısır bıcımce oynasaydı Denizlisporu yenmesine gerek kalmayacaktı ... Beşiktaş Macını Bahane Olarak Gostermıyoum Sadece Bu Yaşananlar Yanlış herzaman bangır bangır bağıranlar temiz lig istiyoruz dıye sonrada boyle seyler yapınca Sız Once Denızlıyı Yenseydınız Dıyorsunuz Olay bu mu ?
Benım tek amacım bu konunun uzamamasıydı ...
Ben herkesten ozur dılıyorum ve mesajımı sılıyorum...
buyrun tartısmaya devam edın o başlıkta siz taraflı dusuncelerınızı acıklayın ...
umarım bunları yakıştırmışsınızdır bize sizin yakıştırmanıza layik olmuşuzdur ...
En son Adventureman tarafından Çarşamba, Temmuz 26, 2006 16:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Re: Yakıştıramadım..

Mesaj gönderen seyytan »

yaskaman yazdı:Feridun Düzağaç başlığı altında "o kısaca BJK" adlı bir konu kitlendi.
kitlenmesi doğruydu çünkü olay karşılıklı gs-fb atışmasına dönüp konunun özünden uzaklaşıyordu. ancak kitlenen konunun son mesajına baktığımda hayretler içinde kaldım..
bir site görevlisi taraf belli ederek yorum yapıyor ve konu bununla kitleniyor, sanki "kimse benim mesajıma cevap yazmasın" der gibi..
ordaki "17 takım ve TFF GS'ı elele şampiyon yaptılar" lafına bi cevap vermek istiyorum, siz Denizlispor'u yenebilseydiniz o 17 takım ve TFF bi işe yaramayacaktı..

ben forumda bi konu kitlenirken yönetici arkadaşlarımızın yorum yapmak yerine sebebini açıklamalarını öneriyorum. böylece daha otoriter ve saygın bir konumda olurlar..
buraya cevap yazan arkadaşlar olursa hiç bir futbol klübü adına konuşmamalarını rica ediyorum..

umarım bu yazım da denetimden geçebilecek niteliktedir
kusura bakma ama yaskaman ama sana katılmıyorum kardesim...
yaskaman

Adventureman yazdı:Orada Ben Sadece Fikirlerimi Belirttim Herkes Gıbı ben yonetıcıyım dıye fıkırlerımı belırtemezmıyım ben yonetıcıyım dıye haklı buldugum seylerı savunamazmıyım ? Kımsenın Uzerınde bır Otorite Sağlamak gıbı bır amacımız yok Konu Uzamasın dıye de kapattım Sen bıraz art nıyetlı dusunmussun ve kendınce benım amacımın en son sozu ben soylerım benım dedıgım dogrudur gıbı bır davranısta oldugumu ima etmissin ... o da sizin kendı dusuncenız saygı duyarım ... Ayrıca Beşiktaş Macta Sportmence Centilmence Tarihine yakısır bıcımce oynasaydı Denizlisporu yenmesine gerek kalmayacaktı ... Beşiktaş Macını Bahane Olarak Gostermıyoum Sadece Bu Yaşananlar Yanlış herzaman bangır bangır bağıranlar temiz lig istiyoruz dıye sonrada boyle seyler yapınca Sız Once Denızlıyı Yenseydınız Dıyorsunuz Olay bu mu ?
Benım tek amacım bu konunun uzamamasıydı ...
Ben herkesten ozur dılıyorum ve mesajımı sılıyorum...
buyrun tartısmaya devam edın o başlıkta siz taraflı dusuncelerınızı acıklayın ...
umarım bunları yakıştırmışsınızdır bize sizin yakıştırmanıza layik olmuşuzdur ...
sevgili arkadaşım, öncelikle şunu söyleyeyim ki; kimse benim nitelendirmelerime muhtaç değildir, bu yüzden bu edebiyatı yapmana gerek yok.. elbette sen de yorumlarını ve fikirlerini belirteceksin ama konuyu kitlerken de şu sebeplerden kitliyorum diye bi açıklama yapsaydın daha şık olmaz mıydı?
hem sen söylediğin sözlerle diğer takım taraftarlarına da söz hakkı doğuruyorsun, madem kitleyeceksin, madem konunun saptırılmasından rahatsızsın, sen neden dahil oldun bu yorumunla birlikte tartışmaya?
amacım kimseyi üzmek ya da yargılamak değil..
bu yapılanın yanlış olduğunu söyledim, kanun değildi bu, sadece benim fikrimdi...
rahatsızlık verdim.. kusura bakmayın...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Başka Uğraşlar Bul Kendine Arkadaşım... :twisted: :idea:
yaskaman

Emredersin... :idea:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

emirlik birşey yok dostum tamam kapatın lütfen.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

harbiden ne bu gergin ortam????
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

benim de murat abi ile ilgili bi sorunum olmuştş ama aramızda hallettik aile ile ilgili problem vardıı moral bozukkttuuu murat abiyee hata yaptımm o da beni affetttii umarımm bölee gectiii..tatlıyaa baglandı...yaa kişisel bişeydii...

bide gülü seven dikenine katlanıyoooo nereye kadarrr onaaa sorunn işte...

Burda renge gerek yokkktuuu.. ama demek var...