Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yalnızım ben çok yalnızım....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Yalnızım ben çok yalnızım....

Mesaj gönderen hoca1982 »

İşte yine ben yalnız,umutsuz,kırgın ve mutsuz...
Hayatta hep bir mutluluğum olmasını istedim sadece istemekle yetinmedim aradım çok aradım uzaklarda çok uzaklarda ama bulamadım...
Aslında yalnız değilim arkadaşlarım,dostlarım,ailem var beni dinleyen az da olsa var.Hayata tutunamıyorum.Buna kimisi acizlik desin kimisi işine gelmiyor desin ama olmuyor.Hangi daldan tutmaya çalışsam o dalı kırıyorum kendimi de tabi ki...
Şimdi bu ne demeyin,niye yazdım...? Bende bilmiyorum ama 'YALNIZIM'...
Hepsi bu anlatmak istedim...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Re: Yalnızım ben çok yalnızım....

Mesaj gönderen divane86 »

Seni o kadar iyi anlıyorum ki...
En son divane86 tarafından Pazartesi, Ocak 18, 2010 20:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Dostum yalnızlık çok zor, Allah sabır versin. Yalnızlığı yaşayan bilir. Hayatta her zaman istediğin şeyleri elde edemiyorsun. Bazen sadece tek bir şey istiyorsun, yine olmayabiliyor. Beklentileri çok yüksek tutup kendi kendimizi zor duruma sokuyoruz. Bu gelip geçici dünyayı fazla kafaya takmamak lazım.

Yalnızlık Şiiri

Bilmezler yalnız yaşamayanlar,
Nasıl korku verir sessizlik insana;
İnsan nasıl konuşur kendisiyle;
Nasıl koşar aynalara,
Bir cana hasret,
Bilmezler.

Orhan Veli Kanık
hoca1982
Üye
Üye

Bilmezler dostum bilmezler...Bilselerde kimse seni anlamaz,dinlemez çünkü sen yalnızsındır çünkü sen yalnızsındır...
hoca1982
Üye
Üye

Camdan dışarı bakıyorum hınca hınç insan kalabalığı o kadar kalabalıklar ki kendimi arıyorum içlerinde ama bulamıyorum...
Yalnızlık zor be arkadaşlar!...
Kimseye birşey anlatamamak,sevinçlerini,üzntülerini ne biliyim işte hayata dair herşeyini anlatamamak zor...Biri seni dinlesene dünyalar senin oluyor sanki ama kimse dinlemiyor...
Hep üç noktayla biten yalnızlık dolu sözler...Anlayın beni dostlar ben sadece yazılarda anlatacam yalnızlığımı,hüznümü ve yıkılmış,harap olmuş dünyamı.Sevemedim bir türlü bu dünyayı,umut dolu günlerim hiç olmadı oldu sanki ama yine sonunda hüsran yine gözyaşı...Artık ağlamak bile sıradan bir şey haline geldi benim için sanki hiç dinmiyor gözyaşlarım.İçime doğru akıp beni yıkıyorlar.Gözlerim hep yaş hep nemli hep kırgın ve hep YALNIZ...
cimcimexxl
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: özgül

Mesaj gönderen cimcimexxl »

:(
En son cimcimexxl tarafından Salı, Nisan 24, 2012 10:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hoca1982
Üye
Üye

Hayata dair eksik bir şey var,beni tamamlayan eksik bir sayfa...Belkide mutsuzluğum,yanlızlığımın sebebi...
Hayır hayır aynalara bakamyorum her seferinde yüzümü gösterdiğim aynalarda o hep yalnız olan ve kimsenin göremediği hüznüm ve nemli gözlerim...
cinnamon
Üye
Üye
İsim: sümbül

Mesaj gönderen cinnamon »

böylesi forumlarda yazanlar genelde yalnızdır....ama tek, ama kalabalık içerisinde yalnızdır...konuşacak birini bulamadığından, tanımadığı görmediği yüzler de olsa birilerine anlatmak için seçerler buraları....internet denen dünyanın varoşlarıdır buralar, içindekiler de sokak çocukları...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan

cinnamon, hiç bir şekilde yalnız olmayan insan da bu foruma yazabilir. Bu genellemeyi nasıl çıkardınız anlamadım. İnsanın ailesiyle paylaştığı şeyler ayrıdır, dostlarıyla, paylaştıkları ayrıdır, arkadaşlarıyla paylaştıkları ayrıdır. Bazı şeyler vardır ki hiç kimseyle paylaşılmaz. Bazı şeyler de Lavinya.net'e yazılır.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

cinnamon yo aslında değil en azından ben çook samimi ve bol arkadaşlarım var yıllardır. Ahmetin yazdıklarının üstüne de birşey demem. :) Dostlarımla yüzyüze paylaştığım hemen hemen herşeyi buradaki dostlarla da paylaştım hep.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
cinnamon
Üye
Üye
İsim: sümbül

Mesaj gönderen cinnamon »

ahmet yazdıklarınla beni tasdikliyorsun aslında...sadece burada dile getirebileceklerinizin olması, gerçekte hiç dostunuz olmamasındandır...

sana gelince murat; eğer dediğin gibi burada yazdıklarının tümünü dostlarınla da paylaşabiliyorsan, savunduğum her fikrin istisnaları olabileceği düşüncesindeyim ki sen de o istisnalardan birisindir
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan

Bazı şeyler, dostunuzun iyiliği için, ona söylemek yerine Lavinya.net'e yazılır.