Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yapma bunu ban ayaapma fd yani bize

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben de duruşunu koruduğunu düşünerek yazmıştım ama farklı görüşler de olabilio tabi.Saygı duyarım
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar yazısını bende okudum bence bu işte de çok başarılı ama neden bize bunu yapıyo yaptığı güzelliklerden neden hep geç haberimiz oluyo bi film çekti yayınlandımı yaınlandımı ne arad oldu bitti haberimiz olmuyo duysun artık sesimizi bizi kendinden mahrum bırakmasın yaaaaaa duy sesimiziiiii :cry:
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

altarnetif bir adam işte önemli olan,senin onun yaptığı işleri takip etmen.. orda burda feridun düzağaç şunu yaptı bunu yatı diye haberler duyarsan ötekilerden ne farkı kalacak ki feridun abimizin???????????
onun gerçek hayranları her yaptığı işten haberdar zaten biraz araştırma hepsi bu!!!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

haa bu arada 0 gece 11.45 filmi gösterime girdikten kısa bir süre sonra kaldırıldı.fd de kaldırılma sebebini kimsenin seyretmemesi olarak açıkladı.gerçi , sadece izmir , istanbul ve ankara da gösterimdeydi .
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

inanamıyorum feridun abimizin oynadığı bir film bu tür bi nedenden dolayı gösterimden kaldırılmamalı,kaliteye,emeğe,sanata yapılan çok büyük bi haksızlık bu
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

tamam çok doğru orda burda olmamalı çok takdir ediyrm ama bu kadar da sakin kalınmamalı oysa ki herşeyiyle süper bi insan daha geniş kitlelere hitap edebilir inanıyorum buna ama saklı kalıyo sürekli bence bu haksızlık
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

bu onun kendi seçimi bence en iisini yapıyor.. saçma sapan insanların dilinde şarkıları sakız gibi dolaşmasını istemiyor. feridun düzağaç türkiyenin gizli şöhretlerinden.. biz bize yeteriz korkmayın.. :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ARKADAŞLAR FİLM GÖSTERİMDEN KISA Bİ SÜRE KALDIRILMADI
AYRICA SADECE İZMİR,İSTANBUL VE ANKARADA DA DEĞİLDİ, KAYSERİYE GELDİ FİLM BENDE BÜYÜK Bİ KEYİFLE SEYRETTİM BAŞKA İLLERE GİTTİĞİNİ DE BİLİYORUM