Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yaşadığım sorunsala bir yardım tavsiye vb...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
difDENK

yaşadığım sorunsala bir yardım tavsiye vb...

Mesaj gönderen difDENK »

Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde öğrenciyim
Bu yıl,Ankara'dan eskilerden bir kız arkadaşım geldi..(ayrı olduğumuz dönemde dahi bana olan sevgisini haykırırcasına dile getirirdi)
Bu şehirde yeni olduğundan dolayı yardım etmek yol yordam göstermek maksadıyla kendimi çekmedim fakat masum duygularla yaklaşmama rağmen tekrar birşeylerin başlama aşamasına geldik.
"bir kere daha denemekten bir şey kaybetmeyiz"diyerekten tekrar başlamaya karar verdim

ne yalan söyliyeyim ki benim gönlüm ise unutamadığımdaydı ama onun artık ulaşılamaz olduğunu düşünür olmuştum

tekrari başlayan ilişkimin 2. ayında bir haber ile sarsıldım...(babası asker olan unutamadığımın taini buraya çıkmıştı,o artık Erzurum'daydı) ama ne aradım ne sordum ve bu ana kadar bekledim...artık dayanamıyorum,yanına gitmek en azından sesini duymak istiyorum alacağım yanıt ne olursa olsun ....

Bu sebepten dolayı kız arkadaşımdan da soğudum ilişkimiz bimek üzere ama onu hiç bir şekilde kırmak ve incitmek istemiyorum...
ne yapmalıyım diye düşünür oldum...ilişkinin bitmesi benim tek bir sözüme bakıyor ama yapamıyorum

üzmek istemiyorum ama aynı zamanda kendim eriyorum....

son söz olarak Düş Sokağın'dan yazıp noktalaıyorum

BAĞIŞLAYIN BENİ SEVDALARIM KENDİMİ PARÇALARA AYIRAMADIM...
KAN REVAN İÇİNDEYİM YERLERİN DİBİNDEYİM...
KURTAR NE OLUR
requiem

Mesaj gönderen requiem »

of.. ooff..
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

difdenk kardeşim sen kalbinin sesini dinle o nederse onu tut.ben ayrıldım ne
geçti elime kendimi kendimden çıkırsam sıfır kalır .üzülmeye değmez
benim gibi kendini hırpalama sakin ol iyi düşün ondan sonra karar verderim
ayrılmak sorun deyil ondan sonrasına alışmak çok büyük acı
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

YÜREĞİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT...
difDENK

Mesaj gönderen difDENK »

yazan arkadaşlara yorumlarıyla katkıda bulundukları için,sadece okuyup ne yazacağını bilemeyenlere derdime ortak oldukları için teşekkür ediyorum

unutamadığımla görüşmeye başladım bir erkek arkadaşı varmış ve ayrılma noktasındaymışl benle dertleşmek istedi ne kadar traji komik değil mi?

kız arkadaşım ise Ankara'da şu an sanırım göz yaşlarına dayanamayacağım için yüzüne söyleyemediklerimi telefonda ileticem

yarimin peşindeyim
Scream

Mesaj gönderen Scream »

ne denirki o zaman içinden ne geliyorsa onu yaşa dolu dolu yaşa
yaşama şansın varken yaşa çünkü yaşayamamak kötü birşey
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

bak ne guzel ıste yasadıgın sehre de gelmıs... gıt yanına ıcınden ne gelıyorsa soyle onceden dusunmeden....
sen ısıgını arayan guzel gune bakan
ben tozuna dumanına hasret bır enkaz...:(
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Gidere gider diyen,alayına gider. Bırak Gitsin!!
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

her zman kalbinin sesini dinlemek büyük hatalar yapmana sebep olabilir...buna dikkate al ve tekrar düşün... :roll:
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

madem bi unutamadıgın vardı o zaman o kıza ne die tekrardan baslama sansı verdin.Ha o yedekte olsun,onla gezeim,tozayım,günümü gecireym,dieri nası olsa uzakta yapcak bişi yok sevemesem de bununla idare ediym dedn.
Ama gel gör ki hesaplar tutmadı,unutamadıgın erzurum'a geldi ve sen simdi yanındaki kızı senin onu tekrardan sevdigine,ilişkinizin devamı için gercekten çaba sarfettigine inanan,aşkının peşinden koşmuş,ne olursa olsun devamı için ugraşmış ve bunu başarmış ya da başardıgını sanmış,sandırılmış kızı yüzüstü bırakıosun.Nie?
Çünkü sen bir zamanlar onun yaptıgını yapamamışsın unutamadıgına.Unutamadıgının karşısına çıkıp "seni unutamadım,gel yeniden başlayalım" demek yerine gidip seni sevmekten ve açık sözlü olmaktan baska hiçbi suçu günahı olmayan kızla avunmayı yeglemişsin,şimdide kalkmış bunca yanlıştan sonra burda bizden yardım diliosun.Sizin gibi duygularından emin olamayan,aşkı tam anlamıyla idrak edemeyenler yüzünden insanlar aşktan korkuyor hatta soguyor.
Allah o kızın yardımcısı olsun ki sana ve ona cektirecegin acılara dayanabilsin.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

bırak gitsin...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

aşkının peşinden git.. başkaları üzülür kırılır diye ertelersen birşeyleri, hep başkaları için yaşarsın.. ama önce şu diğer kızla ilişkini bitir.. sevmediğine göre diğer kızla olsan da olmasan da anlamsız bu ilişki.. şahsi görüşüm..
schizophrenia
Üye
Üye

Mesaj gönderen schizophrenia »

aşıksan hiçkimseyi hiç bi engeli görme.zaten gerçekten aşıksan bu böyle olur .ne kalanlar umrunda olur nede başka bişey. hiçkimseyi görmez umursamassın.bu aşk ya daha güzel ne olucak.peşinden git.kimseyi umursamadan....derim ben.