Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yaşanmışlığa şahitlik..

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
blackpearl

Yaşanmışlığa şahitlik..

Mesaj gönderen blackpearl »

Yaşanmışlığa şahitlik..Tekrar tekrar..Perde perde..Oyuncular farklı ama gerisi aynı..Düşlere oynarlar oyunlarını,mavi düşlere..Bitişlerin başlangıç sanıldığı,her başlangıçta biraz bitmenin tiyatrosu..Ne dramatik..Ne yalan dolu..Yalanlar uçuşunca dillerden ve dökülünce yüreklere,gidiş yolu görünür mavi düşlere..Tek tek ölürken ümitler,damla damla yağar gözler..Maskeler düşer..Gidişlerin hep bir senaryosu vardır zaten ama bilmezler..Bilmezler akşam kızıllığına dönünce günbatımı,güneş yerine umutlar batar içinde..Batar insana,en ücra yaraları sızlar..Kanar durmaksızın..Işıklar üstündedir ve sahne hep senindir ama yinede gitmez üzerinden o yalan gerçekliğin..Bu bir oyun nasıl olsa geride kalmak sana düşüyor olsada..Ama bilmezler işte gidenler giderken,kalana kapanır tüm perdeler..

(FuLYa)
fatma66

Re: Yaşanmışlığa şahitlik..

Mesaj gönderen fatma66 »

Çok hoş..paylaşım için teşekkürler :wink:
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

çok güzel...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

teşekkürler paylaştığın için.
blackpearl

:) teşekkürler..
DeepSenSe

Mesaj gönderen DeepSenSe »

benden mi esinlendin? :) öyle olmasa bile,ben buldum içinde kendimi...herzamanki gibi çok güzel yazmışsın,bir de bana diyorsun bir çok şey yapabiliyorsun diye,aslında sen benden de çok şeyi yapabiliyorsun...;)
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Çok güzel olmuş :!: Saol...
blackpearl

benden mi esinlendin?
İçinde kendini bul diye yazmıştım.. :) saol..
blackpearl

Taşekkürler bluedeathdL..