Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yaşar

Diğer sanatçılar... Konserleri, haberleri, incelemeleri...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Yaşar

Mesaj gönderen seyytan »

Yaşar hakkında yorumlarınız...
blackpearl

Re: Yasar

Mesaj gönderen blackpearl »

Yaşar duygu düklü şarkılar yapıyor ve yaptığı hemen hemen her şarkıda kendime ait birşeler oluyor..Ben seviyorum..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

hiç haz etmediğim pop müzik piyasasında tahammül edilebilir güzel şarkılar yapabilen birkaç insandan biri. :wink:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yaprağın kadari düşmekmiş...

Anlatır yorumlarımı...
En son Bozcaada tarafından Çarşamba, Aralık 20, 2006 23:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

oldukça karizmatik,romantik bir ses ve yoruma sahip olan ara sıra dinlediğim bir sayılı popçulardan.....son albümü Sevda Sinemalarda güzel olmuş...ilk klibi Hayırdır İnşallah'ıda beğendim doğrusu hoş... :roll: :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Benim ortaokul yıLLarı akşamLarımın sıkı dostudur O.. :) O zamanLar her akşam mırıLdanırdı bana...

GözLerindi iLk içimi çeken.. YemyeşiL sıcacık bakışın.. GözbebekLerinde binLerce (binLerce) Seni buLuyorum.. Göz görüpte gönül serince, her gece sana uyuyorum.. Döndüm sırtımı acı ezgiLere.. Sadece seni dinLiyorum.. Bir deniz gibisin ben de.. SakLa beni derinLiğinde.. Koy beni gözLerine... Koy beni gözLerine...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

beğenmiyorum pek :roll: sesi boğuyor sanırım biraz...yani doğruları söyleyeyim dedim.. :lol:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

Hmm ilginc bir yaklasım yaprak...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

kuşlar, aldanırım, onbir ay, hasret ayazları, beni koyup gitme gibi şarkılarını severek dinlediğim bir sanatcı ...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

Evet aldanırım parcası oldukca hos... :wink:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bana herşeyin eskisi güzeldi lafını bir kez daha dedirten sanatçı.Hala eskisi kadar severim ama bence ilk 2 albümü son albümünden çok daha güzeldi.Edebiyata ilgisinden dolayı takdir ettiğim,üstad Cemal SÜREYA'ya hayranlığıyla tanınan başarılı bir sanatçıdır.Son albümünde rahmetli Atilla İLHAN'ın "beni koyup gitme" şarkısını bestelemişti.Çok güzel olmuş herkese dinlemesini tavsiye ederim.
NIHAL
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Yasar Günaçgün

Mesaj gönderen NIHAL »

YAŞAR GÜNAÇGÜN,10 YIL BOYUNCA BIKMADAN,USANMADAN HER GUN SARKILARINI DİNLEDİĞİM BİR MÜZİK USTADIDIR. HELE HELE GUNUMUZDE BESTE YAPMAYI,GUZEL SARKILAR URETMEYİ BİLMEYEN SARKICI BOZUNTULARI DİYE TABİR EDEBİLECEĞİMİZ İNSANLARLA AYNI SEKTORDE BULUNMA ZORUNLULUGU ICERISINDE OLSA BİLE,10 YILDIR SESİYLE,O ESSIZ YORUMUYLA[/color],O SAHANE ANLAM YUKLU SARKI SOZLERIYLE HER ZAMAN FAVORİM OLMUSTUR. VE BENCE TURKIYE'DE ''BESTECİ VE MÜZİSYEN'' KİMLİĞİNİ LAYIGIYLA TASIYAN ENDER SANATCILARDAN BİRİDİR. :!:
infbd
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen infbd »

öncelikle merhaba arkadaşlar.ilk mesajım ama gerçekten çok merak ettiğim için soruyorum :) Hayırdır İnşallah klibinde oynayan kızın kim olduğunu bilen var mı ??
biryorgunerkek
Üye
Üye
İsim: aLp

Mesaj gönderen biryorgunerkek »

son albüm ''sevda sinemalarda'' süper olmuş, mutlaka dinleyin derim.
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

hiç bir albümünü alacak kadar fanatik olmadım. ehh işte dediklerimden biridir :roll: