Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeni albüm hakkında bir tesbit

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

BENCE FERİDUN DÜZAĞAÇ DİĞER ALBÜMLERDEN DAHA FARKLI BİR TINI YAKALADI BU ALBÜMDE.MÜZİK ÇOK FAZLA ENSTİRÜMAN İLE ÇALINIYOR SÖZLERLE DE BİRLEŞİNCE HARİKA ŞEYLER ÇIKIYOR ORTAYA.BENCE BU ALBÜM HER ŞEYİYLE MÜKEMMEL OLMUŞ.KUSURSUZ YANİ.FERİDUN DÜZAĞAÇ'IN SESİ DE OLDUKÇA BELİRGİN ŞARKILARDA :wink:
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

haklısın stüdyo çok iyi değil ben bunu 3 üncü albümün stüdyosuna benzettim fd nin sesi biraz kayıp
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

açık konuşayım aldığım zaman 2 gün boyunca bu yüzden albümü sewememiştim ama dinledikçe yeni güzellikler keşfedeceksin anlayacaksın eminim ben şuanda ölüyorum ya süper süper süper harika bi albüm olmuş ellerine sağlk feridunun ağzına heryerine sağlık mükemmel
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

yeni albüm

Mesaj gönderen hazan »

bende müzikle ilgileniyorum. fd'nin yeni albümü biraz daha rock tarzı olmuş ama içinde soft biraz daha eski albümlerinin kokusu var. tınısını sevdim. bi kaç kere daha dinleyince dahada seveceğinize eminim. müziğin sesini açınnnn
bliss

Mesaj gönderen bliss »

bence de bu hafif rock on çok yakışmış
reporterfıratbjk

Mesaj gönderen reporterfıratbjk »

aslında daha farlı bi albüm hayal etmiştim. biraz daha soft olmasını isterdim. ama dinledikçe bi sorun kalmadı... gayet hoş bi albüm...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

arkadaşlar yorumlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim foruma yorum eklemek isteyen bundan sonra da devam edebilir ama bişeye açıklık getireyim bazı arkadaşlar yanlış anlamış sanırım ben sözleri veya müziği eleştirmedim,sadece ilk dinleyişimde (belki de benim bilgisayarımın ses düzeneğinden kaynaklanan bi problemdi)feridun abinin sesinin biraz geri planda kaldığı hissine kapıldım ancak daha sonra tekrar tekrar dinlediğimde bu kanımın yanlış olduğunu farkettim,belki ilk dinleyişimdeki ruh halim belki de çeşitli dış etkenler böyle algılamama sebep olmş olabilir.Albüme gelince bence olağanüstü,popilizmden uzak ve yine herkesin hemen anlayamayacağı,çabucak tüketilmesi olanaksız parçalar.Albümdeki kapak tasarımı ve fotoğraflar da çok profesyonelce hazırlanmış.Kısacası beklediğime değdi teşekkürler feridun düzağaç.
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

bence fd nin sesi hiç de kaybolmamış müziğin ardında.ama herkesin müzik kulağı ayrı tabi.ama bence harika olmuş son albümüde.böyle işte sesi kaybolmuş,son albümü dinlemek istemedim gibi yorumları okuyupta iyi yorumları okumazsanız zaten o şarkılardan zevk alamazsınız.yargısız infazz... :evil:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

emre senin feridun abiyi ve müziğini ne kadar çok sevdiğini biliyoruz biz
rahat ol dostum bazı arkadaşlar yanlış anlamış olmalılar olur bö,yle şeyler kendine dikkat et dostum :P
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Albümü baştan sona defalarca dinledim ama o arkadaşa hiç bu kadar rock ağırlıklı bi şekilde Feridun DÜZAŞACIMIZI dinlemeye alışık olmadıpı için ona öyle geldi sanırım.Bence harika bir albüm ve "Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir" kadar çok sevdim.Ellerine sağlık Feridunum bea bitanesiiin...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

walla çok saol dostum ben de beni anlayacağınızdan emindim,zaten amacımda feridun abiye ve şarkılarına herhangi bi art niyet olsa bu sitede ve forumlarda ne işim vardı.Hepimize feridun düzağaçlı günler :wink:
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

saolasın.sana da... :P
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

bence de biraz sesi arkada kalms ama feridun ne yaparsa yakısır :)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

aslında bazı şarkılarda kasıtlı olarak,duygu yoğunluğunu ön plana çıkarmak için daha kısık bi sesle söylemiş olabilir.Deli ve ağlamıyorum şarkılarının bazı dizelerinde olduğu gibi.örneğin deli parçasında 'zaten iyi değilim.' derken
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

Albüm ilk dinlendiği için,alışılmadığı için albüme alışılamayabilir.Bu normal.Şahsen ben eski şarkılarını da her dinlediğimde daha çok seviyorum.Bu albümede alışamayanlar elbette kısa zamanda ısınacaklardır.