Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeni film

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

yeni film

Mesaj gönderen nilay_14 »

arkadaşlar bende yeni öğrendim feridun düzağaç yeni bir filmde oynayacakmış filmin adı ''2 süper film birden''çekimlerine 29 mayısta başlanacakmış
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

13 ekim 2006'da gösterime gireceği yazılmış... bilmem doğru mudur?...

Tür
Dram
Gösterim Tarihi
13 Ekim 2006
Yönetmen
Murat Şeker
Senaryo
Murat Şeker , Erol Adilçe , Selami Genli
Görüntü Yönetmeni
Emre Erkmen
Yapım
2006, Türkiye

oyuncular ise;
Tim Seyfi , Beste Bereket , Murat Akkoyunlu , Nejat İşler , Uğur Polat , Yasemin Öztürk , Settar Tanrıöğen , Atilla Saral , Hakan Altun , Cahit Berkay , Feridun Düzağaç , Hikmet Yiğit , Durul Bazan

iyi ve ilginç bir kadro.. bakalım ne çıkacak ortaya :)

Almanya Rüyası belgeseli ile adını duyuran yönetmen Murat Şeker, ilk uzun metrajlı filmi 2 Süper Film Birden’in çekimlerine başlıyor. Genç yönetmen, çocukluk ve gençlik yıllarını geçirdiği 80’li ve 90’lı yılların ruhunu beyazperdeye yansıtmayı planladığı yapımıyla özellikle genç izleyicilere ulaşmayı hedefliyor.

Necati sinema tutkunu genç bir yönetmendir. Tüm hayali, Avrupa’yı bile sarsacak olan filmini hayata geçirebilmektir. Karısı Arzu ve yardımcısı Selami’den başka hiç kimseden destek görmeyen bu genç adam geçimini de mahalle esnafına çektiği filmler, genç türkücüler için klipler gibi ufak tefek işlerle sağlamaktadır. Projesi gerçekleşme aşamasına geldiğinde yanında da beklenmedik bir çok sorun getirir…

Ana teması sinema sevgisi olan 2 Süper Film Birden’de Murat Şeker için güçlü bir oyuncu kadrosu kamera karşısına geçecek.

Başrollerini Tim Seyfi, Uğur Polat, Beste Bereket ve Murat Akkoyunlu’nun paylaşacağı projede Nejat İşler, Setta Tanrıöğen, Cahit Berkay, Atilla Saral gibi birbirinden ünlü isimleri de göreceğiz.

Türk sinemasının en yeni isimlerinde Murat Şeker’in 29 Mayıs’ta çekimlerine başlayacağı filmi merakla bekliyoruz.

beyazperde'den alınmıştır.
nilay_14
Üye
Üye

çok iyi bakalım nasıl bi film olacak umarım gece 11:45 e benzemez...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Umarım bu film sayılı sinemalarda gösterime girmez de her İl'de izleme imkanımız olur.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

buna fazlasıyla katılıyorum...
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

bu kadar oyuncu arasında Feriduna küçük bir rol verilmesinden korkarım açıkçası.Hiç yoktan iyidir ama fazla ümitlenmeyin derim...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

RUDER1 yazdı:bu kadar oyuncu arasında Feriduna küçük bir rol verilmesinden korkarım açıkçası.Hiç yoktan iyidir ama fazla ümitlenmeyin derim...

katılıyorum... zaten ismi de sonlarda geçiyo,ama yine de iyidir ya...sabırsızlıkla bekliyorum...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ben de...
nilay_14
Üye
Üye

gazetenin birinde bu film ile ilgili küçük bi haber okudum ama oyuncuların arasında feridun düzağaç tan bahsetmemişler...galiba tahmin ettiğimizden daha az bir rol ü var f.d nin :(
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

galiba evet:(
turuncu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen turuncu »

bende katılıyorum arkadaşlara artık ön sıralarda görmek istiyoruz fdyi :!:
sheriff
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheriff »

vay be. büyük üstad Cahit Berkay'ın da ismi var. bakalım nasıl rolleri var.
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

gazetede oyuncular bölümünde Feridun Düzağaç diye görünce şaşırdım açıkcası ve sevindim busefer bu filmi izleriz 8)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

dört gözle bekliyorum
fd84
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd84 »

FİLMİ KORKUYLA BEKLİYORUM ÇÜNKÜ YİNE ÜÇ ŞEHİRDE GÖSTERİME GİRECEK BİZ FİLMİ İZLEYEMEYECEĞİZ.TIPKİ İLK FİLMDE OLDUĞU GİBİ