Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeni kaset ne zaman gelecek ?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

mihrimah yazdı:ya artık benim sabrım kalmadı.yeni albüm gelmeyecegini bilsem eski ama eskimeyen albümler bana bir ömür yeter.albüm gelecegini bildigim için sabırsızlanıyorum.kesin çıkış tarihini bilen biri var mı?bari şafak sayayım...
Hislerime tercüman olmuşsun!!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Çok yakında....
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

arkadaslar bi yerde duymustum albumde orjinal altyazılı gbi biraz gecikmeli cıkabilirmis yanise en gec mayısa sarkarmıs 2006 nın bnde cok sabırsızlanıorum dinlemek icin onun yeni sarkılarını simdilik sadece radikal de besiktasım hakkında yazdıklarıyla yetiniorum... :( :( :(
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

sağlam kaynaklardan aldığım bilgiye göre ocak'ta albüm geliyo ve gala yine yeni melek'te... :wink:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

harikasın saol :D
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

beklemekten yorulmadım ama cabuk gelsin yaaaa :cry: :cry:
white_snm

Mesaj gönderen white_snm »

2005 sonlarında çıkacak diye duymuştum..Ama yıl bitti...
Ne zaman çıkacak bilen varmı?
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

bende aralık diye biliyordum ama :(
gamze07

Mesaj gönderen gamze07 »

arkadaslar fd son albümm yazaa isim"kızımın babasına dönüyorum" eminim yine müthiş olcaktır ama üzücü bi haber bu albümden sonra müzüği bırakacakmış umarım böyle bişey olmaz :(
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

gamze07 yazdı:arkadaslar fd son albümm yazaa isim"kızımın babasına dönüyorum" eminim yine müthiş olcaktır ama üzücü bi haber bu albümden sonra müzüği bırakacakmış umarım böyle bişey olmaz :(
Sanki biraz yazıyormuşsun gibime geldi ama yine de birşey demiyorum.Feridun Düzağaç ın istediği zaman müziği bırakacak bir insan olduğundan ne kadar eminsem bu kararı bu kadar erken vermeyeceğinden de o kadar eminim.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaşlar geçen sene "uzun uzun feridun düzağaç" albümünden sonra böyle bir yanlış anlaşılma yaşanmıştı,bırakıyor müziği diye!ama sonra feridun düzağaç açıklama yaptı önümüzdeki bi kaç yıl böyle plan yok!ayrıca müziği bırakma olayını da açıklamıştı "bunu zaten yapamam sadece profesyonel olarak albüm yapmayı ve sahnelere çıkmayı bırakırım,ama şarkı yazmak herzaman hayatımda olacaktır" diye.
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

yani arkadaşlar şu başlığa her tıkladığımda bu kez farklı bi şey yazıyor olacak ve tarih biliyorlarsa onu yazmış olacaklar diyorum ...ama yok ya..yok işte...yine elim boş ve buruk ayrılıyorum bu başlıktan...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Sabır arkadaşım sabır. Elbette sabrın sonu selamettir.
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

inşallah en geç ocak sonu albüm elimizde arkadaşlar :)
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

3 6 ocak arası çook emin bir kaynaktan aldığım habere göre :)
Kilitli