Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
hande

Re: Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Mesaj gönderen hande »

slm ben hande mugla milasta restorasyon okuorum.
jrbirdman

Mesaj gönderen jrbirdman »

sanirim biseyler payalasabilecgim insanlar karsima cikabilir diy burdayim herkese merhaba falan filan boncuk :]
bonus_bonus

Mesaj gönderen bonus_bonus »

SLM İSMİM MEHMET 23 YAŞINDAYIM MUHASEBE İŞİNDE ÇALIŞIYORUM İZMİRLİYİM. BU SİTEYE BİLEREK VE İSTEYEREK GİRDİM. GERÇEKTEN GÜZEL AYRICA FERİDUN DÜZAĞAÇ I DİNLEMEDEN YAPAMIYORUM ALIŞKANLIK OLDU... 8)
J.P.M

SLM...

Mesaj gönderen J.P.M »

selam ben EMRE 89 luym bu sene ünv.hazırlanıyorum.F.D:)ABİMİZİ SEVMEKTEN dolayı cok mutluyum.... 8) :mrgreen: 8)
whirpool
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen whirpool »

slm ben inci feridunun en sıkı takipçilerinden biriyim.özellikle göz altı torbalarına deli oluyorum :D nese arkadaşlar herkese sevgiler...
akasya

bende geldim...

Mesaj gönderen akasya »

aslında size bir merhaba demiştim ama yalnıs yerde demişim herhalde ama artık önemli olmasa gerek çünkü hayatta dogruyu bulmak önemlidir allah tan ben zman daralması yasamadan dogruyu buldum...
ben Kocaeli üniversitesi 2. sınıf ögrencisiyim okudugum okulu seviyor ama bulundugu yeri sevmiyorum ama alısmak gerek ole degilmi, bende alıstım zaten...
sizide sevip alısacagıma ınanıyrum...
herkese merhabalar...
TÜM YÜREKLERE SELAM OLSUN....
tutankamon

Mesaj gönderen tutankamon »

merhabalar!!ben dıdem feridun düzagacı cook sevıyorum.artık hergün daha da fazla kirlenen sanat adı altındakı bu alemde feridun düzağaç gibilerin olması insanı umutlandırıyor dogrusu gelecege karşı.
kendımden bahsedecek olusam kitap okumayı,tarihi,mitolojiyi cook sevıyorum.tiyatroyla da ilgiliyiim.
hayal444
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen hayal444 »

mrb yenı uyenızım yenılıkleerdenhaberdar olmak ısterım
daisy69

Mesaj gönderen daisy69 »

arkadaşlar merhaba..artık bende aranızdayım.. bi ben eksik kalmıştım geldim :lol: iyi gezmeler herkese...
piperka

Re: Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Mesaj gönderen piperka »

Herkese selam ben özgür İstanbulda yaşıyorum şu anda askerlik dolasıyla ankaradayım burada Ferdiun Düzağaç şarkıları bana ilaç gibi geliyor. Beşiktaş hakkında yazılarıda muhteşem. Dediği gibi üç hece sekiz harf sadece BEŞİKTAŞ.
PANCAR_82

slm

Mesaj gönderen PANCAR_82 »

slm millet ben ankaradan gürkan
bir slm vereyim belki devamı gelir
asmin

Mesaj gönderen asmin »

:D burası çok şeker bir yer herkese iyi gezmeler
tear_of_my

Mesaj gönderen tear_of_my »

SELAM..SÖZLERİM SİTEYE DEĞİL SANA! BEN AYCAN GÖLCÜKTEN.2 YAZ ÖNCE İZMİTTE KONSERİN VARDI 11 AĞUSTOSTA AMA AYNI GÜN ADAPAZARI TREN KAZASI OLDUĞU İÇİN KONSER İPTAL OLDU VE EYLÜLE ERTELENDİ AMA BEN NE YAZIKKİ GELEMEDİM VE İNANILMAZ ÜZÜLDÜM TEKRAR GELMENİ ÜMİD EDİYORUM VE SENİ ÇOOKK SEVİYORUM
BU ARADA ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR...
nil...

Mesaj gönderen nil... »

Merhaba...Ben Nil. Bu forum mükkemmel. Birbirini aşağılayan bi yazıya ya da saçma geyik muhabbetlerine rastlamadım. İyiki var lavinya....
elçin

Mesaj gönderen elçin »

slm ben elçin.koyu biir Ferudun düzağaç ve ezginin gunlügü hayranıyımm.