Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeni melek

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

bigün umarım bende buraya fdnin konseri sonrası rüyadan kalmalığımı yazabilir,sizlerle paylaşabilirim.bu konuda sizi gercekten cok sanslı görüyorum...
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

helal olsun valla rainbow! :wink: neredeyse bütün detayları yazmışsın konserle ilgili.dikkat ettiğin noktalar da gerçekten çok doğru.feridun abi her zamanki gibi yine muhteşemdi.
rainbow

Mesaj gönderen rainbow »

mavi_tebessum yazdı:helal olsun valla rainbow! :wink: neredeyse bütün detayları yazmışsın konserle ilgili.dikkat ettiğin noktalar da gerçekten çok doğru.feridun abi her zamanki gibi yine muhteşemdi.
teşekkürler mavi_tebessum
ve haklısın, muhteşemdi..
nova

Mesaj gönderen nova »

:D konser kaydı gibisin hakkaten.
teşekkürler
bazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: yeni melek

Mesaj gönderen bazen »

3 şubat yeni melek konseri şu ana kadarki ennnn süpper Feridun Düzağaç konseriydi kessinlikleee...
mor bi koltuk... mor bi gömlek...içinde Feridunnn... :lol:
özellikle yavaş şarkıları oturup sölemesi ve Lavinya`da o elini uzatışı yok muydu rüyada olduğum hissini uyandırdı...bi ara kablolara takıldı düşer gibi oldu sonra bozuntuya vermeden koltuğa çöktü çok şirindiiii... :lol:

bi ara göz göze geldiğimizde "seni tanıdım bakışı" ise gecenin en unutulmaz anıydı kesinlikle...

mümkünse bütün konserler yeni melekte olsun O`na bu kadar yakın olma fırsatını versin bizeee...
istanbullu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen istanbullu »

bozcaadalı yalova izmit benim kuzen anlat kuzen konser nasıldı ben çok istedim ama olmadı :cry: o kadar mutsuzdumki ama kuzen bana anlattı sanki o an orda gibiydim ama o hep benim kalbimde hayalimde ve en önemlisi düşlerimde :D
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

istanbullu,kuzen yau valla süpper bi konserdi 3 şubat,bende o gece 2 kez konserde göz göze geldim şapkamı sallıyordum bana çok şeker bi şekilde eliyle napıon dedi :P birde fd şarkısında benim kimyam feci halde bozulmuş derken deli yaptım elimle o da bana öle yaptı :wink: Kulisi hiç anlatmıyorum zaten orayı çok anlattım be kuzen ama hayatımda bir kez daha yaşamak istediğim bir gündü.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ah şu kulisin formülünü çözmeyi başarıcam en sonunda arkadaşlaribiz son konserde giremedik çünkü feridun rahatsızdı :? ama saklıkent konserinde muhteşem bi organizasyon yapıcaz değil mi ankaralı arkadaşlarım????
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ya meliscim,saklıkent konseri ne zaman ya,malum bu sınav yüzünden çok uzak kaldım :cry:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

merak etme canım haberini alır almaz ilk işim anons yapmak olacak :D tarihi belli değil sanırım daha,ama tanere mail atar atmaz öğrenicem!!
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

melissa__ yazdı:ah şu kulisin formülünü çözmeyi başarıcam en sonunda arkadaşlaribiz son konserde giremedik çünkü feridun rahatsızdı :? ama saklıkent konserinde muhteşem bi organizasyon yapıcaz değil mi ankaralı arkadaşlarım????

formül kolay:İNATÇI VE ISRARCI OL :wink:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

yaa tabii
biz elifle gittik de noldu,koruma bey daha kapının önündeyken yüzümüze kapıyı kapattı :x
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

ben dedim ki:''Ben onu 8-9 aydır bekliyorum.Benim buradan ancak ölümü çıkartırsınız.''dedim.Sıkı bi tartışmaya girdik.En sonunda feridunun sescisi ''sen biraz bekle'' dedi de öyle görüştüm.Oradaki güvenlik her zaman kalabalığın dağılması için''Feridun bey arkadan çıktı'' derler.Bu laflar hep kandırmacadır.Bi dahakinde aklınızda bulunsun
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

çıkışta beklerken görevli yaşlı bi amcayla konuştum beni baya aydınlattı,arkadan bende senede bir kez belki görme şansımız oluyo siz olsanız napardınız dedim,amca da bana gelin böyle bekleyin de orda üşümeyin dedi :)

ama benim anlattığım ara sırasında oldu,o suratsız koruma saolsun
neyse bi dahaya ekmezsin bizi,hepberaber gideriz :D
En son melissa tarafından Cumartesi, Mart 18, 2006 19:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ben bu koruma ve içeri girme mevzuatında birşeyi anlamadım çocuk mu gördüler sizleri kimliklerinize bakıp?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.