Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeni melek

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

hayır ya,biz elifle kulisin önüne gittik konserden sonra görüşebilir miyiz falan demeye,baktım içerdeki kapının önünde bi koruma gayet kazulet suratlı,biz de aramızda konuşuyoduk şöyle diyelim böyle diyelim diye tam oraya doğru yöneldik adam çat diye dışardaki kapıyı yüzümüze kapattı!sonra başka bi adam gelip çekilin dedi,biz ne olduğunu anlamadan ışıklar söndü konser başladı biz de yerlerimize geçtik!olay budur
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ya sizler bi tanesiniz yaa :D konser hakkında ayrıntıları yazıp da bizlerle paylaşan herkese çok teşekkürler umarım buralara da yakın zamanda gelir de ben de en ince detayına kadar paylaşırım konser anılarımı sizlerle
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

sabret gönül bir gün olur bu hasret biterrr,diye bi şarkı bilirim ben :wink:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Melissacım Kulisin yolu birazda tesadüflerden geçiyor.Çok iste fakat ümit etme hayırlısı de.Benim içeri girmem bir tesadüftü bir arkadaş vesile oldu inanamadım. :P
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

melissa__ yazdı:hayır ya,biz elifle kulisin önüne gittik konserden sonra görüşebilir miyiz falan demeye,baktım içerdeki kapının önünde bi koruma gayet kazulet suratlı,biz de aramızda konuşuyoduk şöyle diyelim böyle diyelim diye tam oraya doğru yöneldik adam çat diye dışardaki kapıyı yüzümüze kapattı!sonra başka bi adam gelip çekilin dedi,biz ne olduğunu anlamadan ışıklar söndü konser başladı biz de yerlerimize geçtik!olay budur
Sen şu uzun boylu bi adam vardı onu diyosun değil mi?İşte ben onunla çok sıkı tartıştım.Nerdeyse birbirimize girecektik.Gören de onun için geldik sanacak
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

evet onu diyorum,konserde de salak salak dikiliyodu,içersi zaten karanlık bi de takmış kapkara gözlükleri :evil:
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

walla ben konserde yanımdakine bile bakamadım :lol:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

melissa__ yazdı:hayır ya,biz elifle kulisin önüne gittik konserden sonra görüşebilir miyiz falan demeye,baktım içerdeki kapının önünde bi koruma gayet kazulet suratlı,biz de aramızda konuşuyoduk şöyle diyelim böyle diyelim diye tam oraya doğru yöneldik adam çat diye dışardaki kapıyı yüzümüze kapattı!sonra başka bi adam gelip çekilin dedi,biz ne olduğunu anlamadan ışıklar söndü konser başladı biz de yerlerimize geçtik!olay budur
dimi meliscim ne kötü bi durumdaydık!! ama ben sana çok daha kötüsünü söyleyeyim..ben yerime geçtiğimde ablam onu bütün bir ara boyunca yalnız bıraktığım için çok kızdı ve annemi aradığını 10 dk sonra bizi almaya geleceğini söyledi..şok oldum! o sırada feridun ağlamıyorum'u söylüyo ben nasıl hüngür hüngür ağlıyorum,ablam o halimi görünce şaka yaptığını söyledi,ama biz konser biter bitmez yine eve gittik.onu zorla konsere getirdiğim için karşı da gelemiyorum.o yüzden lütfen bundan sonraki konserlere hepberaber gidelim de bi daha böyle durumlarda kalmayayım...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

çıkışta sana çok bakındım ama göremedim,olsun üzülme saklıkentte beraberiz :wink:
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Evet kesinlikle.Ya melis şu foto işini nasıl halletcez? :(
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

mail adresine bakar mısın ronal?